Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.03.12
Projekt przebudowy drogi powiatowej 2431W

Spotkanie Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty i Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Jacka Kowalskiego miało na celu omówienie kwestii dotyczących opracowania dokumentacji projektowej ws. przebudowy drogi powiatowej nr 2431W (ul. Morawicza) w Nowym Dworze Mazowieckim.

2021.03.12
Szczepienia dla osób przewlekle chorych

10 marca rozpoczęła się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób przewlekle chorych (pacjentów onkologicznych, dializowanych, po przeszczepach i mechanicznie wentylowanych). Szczepienia tej grupy osób rozpoczną się 15 marca br.

2021.03.11
11 marca - Dzień Sołtysa

Wszystkim Sołtysom z terenu powiatu nowodworskiego życzymy sukcesów i pomyślności w pracy na rzecz lokalnej społeczności, a także wielu powodów do radości w codziennym życiu. Dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek, jaki wkładacie w działania dla mieszkańców Państwa miejscowości.

2021.03.10
Konkurs o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Wasze Koło Gospodyń Wiejskich prowadzi aktywną działalność społeczną, kulturalną lub edukacyjną? Dbacie o lokalną tradycję i folklor? Zgłoście się do konkursu o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP!

2021.03.10
Rekompensata za klęski żywiołowe lub ASF

Od 11 marca rolnicy, którzy ponieśli straty przez klęski żywiołowe lub wystąpienie afrykańskiego pomoru świń, mogą składać wnioski o wsparcie finansowe z PROW 2014-2020. Pomoc otrzymają rolnicy poszkodowani w wyniku m.in. powodzi, suszy lub mrozów oraz ci, którzy decyzją powiatowych lekarzy weterynarii musieli zabić świnie w celu zwalczania ASF.

 

2021.03.02
Nowodworzanki trzecie na Mazowszu!

W dniach 25-28 lutego 2021 r. w Legionowie rozgrywano finałowy turniej Mistrzostw Mazowsza Kadetek w piłce siatkowej.

Wśród pięciu najlepszych zespołów w tej kategorii wiekowej wystąpiły siatkarki NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Najbardziej emocjonującym spotkaniem turnieju okazał się mecz z KS Metro Warszawa. Wygrana po tie-breaku dała naszym siatkarkom historyczny pierwszy brąz w kadetce.

Gratulujemy!

2021.03.02
Serwis e-budownictwo

Szanowni Państwo, na drugą połowę września Główny Urząd Nadzoru Budowlanego planuje wprowadzić w życie zmiany legislacyjne, które umożliwią pełne wykorzystanie serwisu e-budownictwo. Obecnie, w pierwszej fazie po uruchomieniu, generator na stronie e-budownictwo służy inwestorom tylko do wypełnienia i pobrania wybranego formularza.

2021.03.01
Zapraszamy wszystkie osoby ze szczególnymi potrzebami

Miło nam poinformować, iż z dniem 22.02.2021 r. na terenie powiatu nowodworskiego ruszył projekt pt. „Bezpiecznie do celu”. W ramach realizacji programu, osoby uprawnione będą miały zapewniony przewóz z miejsca zamieszkania do punktu docelowego, które wskażą np. placówek służby zdrowia, gabinetów rehabilitacyjnych, urzędów, instytucji kultury bądź innych miejsc użyteczności publicznej.

Do korzystania z przewozów uprawnieni są tylko pełnoletni mieszkańcy powiatu nowodworskiego spełniający określone kryteria, czyli osoby z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności.

2021.03.01
Z myślą o potrzebach mieszkańców - projekt utworzenia punktu obsługi klienta

Szanowni Państwo, jedną z inwestycji powiatu nowodworskiego w 2021 roku będzie utworzenie punktu obsługi klienta w Starostwie Powiatowym. Przedsięwzięcie zakłada utworzenie pomieszczeń, w których klienci będą mogli korzystać z usług urzędu w komfortowych warunkach. Co ważne, punkt obsługi będzie spełniał standardy architektoniczne dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

2021.02.26
Pożegnanie Zastępcy Komendanta PSP w Nowym Dworze Mazowieckim

W dniu dzisiejszym na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się oficjalne zakończenie służby przez Zastępcę Komendanta – mł. bryg. Mariusza Wyszyńskiego, który przechodzi na zawodową emeryturę.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.