Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Treść

Liga NoToSport E-Sport Leagues

W sobotę, 14 grudnia w budynku Biblioteki Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się gala z okazji zakończenia I sezonu gry League of Legends w ramach ligi NoToSport E-Sport Leagues. Całe wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim, burmistrzów Nasielska i Serocka, a także wójta gminy Jabłonna i Damiana Szymańskiego – właściciela siłowni Holi Gym&Fitness.

Liga League of Legends wystartowała na początku sierpnia i przystąpiło do niej ponad 50 osób w 9 drużynach. Po fazie ligowej i przetasowaniach w tabeli, cztery najlepsze zespoły awansowały do fazy pucharowej, gdzie mierzyły się ze sobą w parach półfinałowych i później finałowych.

Pierwsze miejsce w NoToSport E-Sport Leagues zajęła drużyna Team Quality, która dowodzona przez Michała Radomskiego, pokonała w finale Wood One. Na trzeciej lokacie uplasowała się iKoniec E-Sport. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody z rąk wicestarosty nowodworskiego, Pana Pawła Calaka, który był gościem honorowym sobotniej gali.

Pomimo dobrego wyniku pod kątem zainteresowania i oglądalności ligi, organizatorzy ligi dostrzegają możliwość poprawy rozgrywek w kontekście kolejnego sezonu – szczególnie w kontekście organizacji i harmonogramu gier. Wstępnie planowany na przełomie lutego i marca jest także II sezon, jednak nie ma jeszcze oficjalnych informacji, które mogłyby to potwierdzać.

Nie można zapomnieć o tym, że nagrody za pierwsze miejsce ufundowane były w całości przez Starostwo Nowodworskie, które dostrzega wraz z organizatorami ligi ogromny potencjał w coraz popularniejszych ligach e-sportowych. Dodatkowo do nagród za kolejne miejsce włączyli się Damian Szymański,  burmistrzowie Nasielska i Serocka, wójt gminy Jabłonna.

- Pierwszy sezon choć niezwykle trudny pod kątem organizacyjno-logistycznym, szczególnie w kontekście dwóch innych lig (FIFA 2019 na PS4 i Counter Strike: G.O.) był dla naszego portalu NoToSport niezwykle cenną lekcją. Najfajniejsze jednak jest to, że pomimo naszych wyraźnych wpadek, gracze doceniali tę inicjatywę i przede wszystkim czekają na kolejny sezon. – powiedział Sebastian Małolepszy, właściciel NoToSport.pl

- Największym wyznacznikiem tego, że e-sport to temat, nad którym trzeba się pochylić jest liczba drużyn i osób zgłoszona, do pierwszego, testowego, sezonu. Widzimy, że pomimo stosunkowo małej akcji promocyjnej, NoToSport E-Sport Leagues przyciągnęło do siebie wielu wspaniałych i otwartych ludzi  – dodał Małolepszy.

- Chciałbym także podziękować sponsorom, którzy umożliwili rozegranie nam I sezonu, ale także graczom, którzy bardzo fajnie podchodzili zarówno do siebie wzajemnie, ale i do organizatorów. Na sam koniec chciałbym oddać ogromne podziękowania, mojemu współpracownikowi i głównemu koordynatorowi ligi Legaues of Legend’s – Rafałowi Gadzale. – zakończył.

  [treść archiwalna]
 • autor: Organizator
 • Gala, na zdjęciu uczestnicy
 • Na zdjęciu organizator, zwycięzca i Wicestarosta Nowodworski
  [treść archiwalna]
 • autor: Organizator

« wstecz

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.