Powiat Nowodworski

Odnośniki

Menu

Treść

Kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ” ZSZ Nr 1

Do współpracy w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, w roku szkolnym 2017/2018, dołączył Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim. W placówce utworzona została klasa patronacka, której uczniowie wezmą udział w szeregu różnorodnych działań. Zespół Szkól Zawodowych Nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Górskiej 39 jest szkołą o wielu profilach kształcenia w branży budowlanej architektoniczno - konstrukcyjnej, budowlanej wykończeniowej, mechanicznej, samochodowej, informatycznej oraz reklamy. Szkoła obecnie dzięki zaangażowaniu Starostwa Powiatowego, Rady Powiatu oraz kadry nauczycieli przedmiotów zawodowych i dyrekcji zrealizowała dla potrzeb kształcenia praktycznego nowoczesny obiekt ,,Warsztaty szkolne”, w których już odbywają się zajęcia z przedmiotów zawodowych budowlanych w tym monter zabudowy i robót wykończeniowych oraz technik budownictwa. Prowadzone są również działania w zakresie uruchamiania kolejnych pracowni zajęć praktycznych w zawodach mechaniki pojazdów samochodowych i informatyki.

Dla potrzeb współpracy z branżowymi firmami można będzie korzystać z sali audiowizualnej oraz zaplecza technicznego pracowni zawodowych do prezentacji nowych materiałów, technologii i pokazów montażowych w wielu zawodach. Z wielką radością przyjmujemy wyzwania aby nowocześnie, profesjonalnie oraz realnie do potrzeb rynku pracy przygotowywać młodzież w zawodach z udziałem partnerów –pracodawców. Objęcie patronatem „DOBRY MONTAŻ” wybranych klas w szkołach budowlanych w całej Polsce realizowane jest w ramach kampanii, którą Związek POiD prowadzi wraz z wiodącymi markami z rodzimej branży stolarki budowlanej. Dzięki tej kooperacji, w roku szkolnym 2016/2017 uczniowie szkół uczestniczących w projekcie wzięli udział m.in. w licznych szkoleniach i wycieczkach dydaktycznych. Kooperacja w ramach klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” jest kontynuowana także w bieżącej odsłonie kampanii, w roku szkolnym 2017/2018. W zeszłym roku klasy patronackie funkcjonowały w Państwowych Szkołach Budownictwa – Zespole Szkół w Bytomiu, Zespole Szkół Zawodowych nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku oraz w Zespole Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu. Teraz do projektu dołączyły dwie nowe placówki: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Państwowe Szkoły Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku. Podobnie, jak dotychczas, współpraca obejmuje szeroki zakres działań, wśród których są m.in. szkolenia, wycieczki dydaktyczne czy też wyposażenie szkolnych pracowni. Kampania „DOBRY MONTAŻ” i utworzone w jej ramach klasy patronackie są ważnym elementem działań Związku POiD na rzecz powołania zawodu montera stolarki budowlanej. Stworzenie tej profesji jest już przesądzone, a przy udziale Związku POiD opracowane zostały podstawy programowe kształcenia zawodowego w tym kierunku. Partnerami kampanii „DOBRY MONTAŻ” są wiodące marki z branży stolarki budowlanej: AIB, FAKRO, GERDA, Hörmann, Klimas Wkręt-met, Oknaaluminiowe.pl, Porta KMI Poland, PROLINE, Roto, Soudal i VETREX. Zachęcamy do odwiedzenia FanPage’u „DOBRY MONTAŻ” na Facebook’u i śledzenia działań akcji!

  • autor: www.zsz1ndm.pl
  • logo kampanii

« wstecz

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następijące skrytki:

  • /124124/skrytka
  • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Starostwo Powiatowe jest czynne w:

poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek - piątek 8:00 - 16:00

Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje klientów w:

poniedziałek 9:00 - 16:45
wtorek - piątek 8:00 - 15:00

  • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
  • Leasing tel. 22 765 32 83
  • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
  • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

[obiekt mapy]

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.