Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Menu

Odnośniki

Menu

Aktualności

2021.01.15
Zmieniamy organizację pracy

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim przywraca bezpośrednią obsługę.

Obowiązuje zasada jedna osoba na jedno obsługujące okienko.Osoby mające sprawy w wydziale obowiązuje noszenie maseczki i rękawiczek, zachowanie odpowiedniego dystansu oraz dezynfekcja. Bankowy punkt kasowy otwarty w godzinach pracy urzędu.
 

Filia w Nasielsku

W związku z panującą epidemią koronawirusa, informujemy, że Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Nasielsku od dnia 22 lutego 2021 r. do odwołania będzie przyjmować interesantów tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie pod numerem 23 69 33 016.
2021.05.14
Uwaga! Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W dniach do 14 do 31 maja 2021 r. planowane jest przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie województwa mazowieckiego w tym w powiecie nowodworskim.

2021.05.14
Podsumowanie konkursu "Powiat nowodworski-moja mała ojczyzna"

Tomasz Tomaszewski ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leoncinie zajął I miejsce w konkursie "Powiat Nowodworski - moja mała ojczyzna" organizowanym pod patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty.

W dniu 14 maja nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym. W spotkaniu samorząd powiatu nowodworskiego reprezentował Wicestarosta Paweł Calak.

Cieszymy się z zainteresowania, z jakim spotkał się konkurs i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

2021.05.14
Stypendia pomostowe na I rok studiów – nowa edycja

„Stypendia Pomostowe” to ogólnopolski, rozbudowany program stypendialny, w którym można uzyskać stypendium na I rok i dalsze lata studiów.

Zapraszamy zdolnych, ambitnych maturzystów ze wsi i małych miejscowości, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. Czekają na Was stypendia pomostowe na I rok studiów, w wysokości 7 000 zł, wypłacane w ratach przez 10 miesięcy roku akademickiego 2021/2022.

2021.05.14
Wnioski do ARMiR tylko przez internet

Przypominamy, że od tego roku wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich można złożyć wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą aplikacji eWniosekPlus.

W tym roku Rolnicy wnioski o dopłaty mogą składać do 17 czerwca! Wnioski będzie można składać również po 17 czerwca, do 12 lipca, z tym, że za każdy dzień roboczy opóźnienia należna kwota płatności zostanie pomniejszona o 1% (z wyjątkiem przypadków, kiedy opóźnienie jest wynikiem działania siły wyższej lub wystąpienia nadzwyczajnych okoliczności).

 

2021.05.13
Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej wczoraj, Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta i Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak w imieniu samorządu powiatu osobiście złożyli życzenia na ręce trzech pielęgniarek Nowodworskiego Centrum Medycznego.

2021.05.13
ARMiR przypomina trwa kampania dopłat 2021

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina: trwa kampania dopłat 2021 – wnioski tylko przez Internet.

Tylko do 17 maja Rolnicy mogą składać wnioski o dopłaty (ze względu na to, że 15 maja przypada w sobotę). Możliwe jest również złożenie wniosku po tym terminie, nie później jednak niż do 11 czerwca 2021 roku. Spowoduje to jednak sankcje w postaci obniżenia kwoty płatności o 1 proc. za każdy dzień roboczy zwłoki. Zgłoszenia zmian we wnioskach można składać do 31 maja 2021 roku.

2021.05.12
12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

W imieniu samorządu powiatu nowodworskiego pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za niezwykle trudną pracę oraz opiekę i szacunek, jakim obdarzacie pacjentów. Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej życzymy, aby każdy dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał Wam radość i satysfakcję. Chwil pełnych wzruszeń, zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym życzą: Przewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego Zdzisław Szmytkowski, Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta, Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak.

2021.05.11
Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka

7 maja 2021 r. na terenie Komendy Powiatowej PSP w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka.

Była to także okazja do wręczenia funkcjonariuszom nominacji na wyższe stopnie służbowe, odznaczenia, nagrody i wyróżnienia nadanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

2021.05.06
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 42

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Warszawie ostrzega o silnym wietrze. Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.