Turnieje i konkursy

Powiatowy turniej w halowej piłce nożnej dziewcząt

W dniu 24 marca 2017r. w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej halowej piłki nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazialnych powiatu nowodworskiego. W turnieju uczestniczyło 5 zespołów: Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Nowym Dworze Maz., Liceum Ogólnokształcące w Nasielsku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku oraz drużyna Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Liceum Ogólnokształcącego w Nasielsku, II miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku, III miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku, IV miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Nowym Dworze Maz.,  a V Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Dworze Maz.

Organizatorem i fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim.

Drużyny występujące w turnieju oraz najlepsza piłkarka zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, dyplomami i medalami wręczanymi przez wicestarostę Pawła Calaka.