MAPY POWIATU - GEOPORTAL

Mapy online

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, ze udostępnia mapy online przez Geoportal powiatu nowodworskiego www.nowodworski.geoportal2.pl 24 h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszamy.

Dane udostępnione poprzez Geoportal Powiatu Nowodworskiego stanowią dostęp do usług (usługa wyszukania, usługa przeglądania), o których mowa w art. 9 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 4 marca 2010r. o infrastrukturze informacji przestrzennej (Dz. U. z 2010 r. nr 76, poz. 489 z późn. zm.) dla zbiorów danych przestrzennych prowadzonych przez Starostę Nowodworskiego.

Zawarte w Geoportalu Powiatu Nowodworskiego informacje oraz generowane z niego wydruki nie stanowią dokumentów w postępowaniach administracyjnych i innych. Mają one wyłącznie charakter poglądowy i mogą być wykorzystywane jedynie w zakresie przybliżonej identyfikacji i lokalizacji przestrzennej obiektów ewidencji gruntów i budynków oraz obiektów pozostałych baz danych. Kopiowanie i publikowanie danych bez zgody jest zabronione.

Starosta Nowodworski nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i straty powstałe w wyniku korzystania lub braku możliwości korzystania z tego serwisu.

Aby skorzystać z Geoportalu kliknij poniższą grafikę.

  • autor: PODGIK
  • link do Geoportalu
    Geoportal 2
  • link do SIP
    System Informacji Przestrzennej