Patronat Starosty

Rekonstrukcja Bitwy o Polesie Stare

Pod patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty odbędzie się Rekonstrukcja Bitwy o Polesie Stare.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Starym Polesiu gm. Leoncin, a zacznie o godz. 13:30 Piknikiem historycznym. Na rekonstrukcję zapraszamy o godz. 15:00.

  • plakat promujący wydarzenie "Rekonstrukcja Bitwy o Polesie Stare"

3 Nowodworski Turniej Siatkówki

Najbliższy weekend (23 i 24 września 2023 r.) to święto kobiecej siatkówki - 3 Nowodworski Turniej Siatkówki. Rozgrywki odbędą się w hali NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wróć do formy po wakacjach!

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta oraz Klub Bokserski Nowy Dwór Mazowiecki serdecznie zapraszają na pierwszy grupowy trening bokserski mieszkańców miasta! Będzie to świetna okazja do poznania tej coraz popularniejszej sztuki walki, a co najważniejsze- do sportowej integracji.

Kino leżakowe

Jeżeli nie masz planów na piątkowy wieczór spędź go z całą rodziną i przyjaciółmi na seansie plenerowym Kina Leżakowego. Już 1 września zapraszamy do Parku Trzech Kultur w Modlinie Twierdzy. O godz. 19:30 zostanie wyświetlony film familijny pt.: Wojna z dziadkiem”. Podczas seansu serwowany będzie popcorn.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty.

I Turniej Sportowy Szkół Podstawowych Gminy Nasielsk przeszedł do historii!

… i wyłonił mistrzów sportowych wśród szkół!
30 maja br. na Stadionie Miejskim w Nasielsku obył się organizowany przez Burmistrza Nasielska i nasielską koordynator sportu, bieg po innowacyjnym torze sprawnościowym od firmy Jump&Run pod patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty.

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 w Nasielsku zostały objęte patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty. Obecny na Turnieju Wicestarosta Paweł Calak otworzył uroczyście wydarzenie oraz życzył uczestnikom osiągnięcia jak najlepszych wyników w eliminacjach.

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

12 kwietnia 2023 roku na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim odbyły się XXIX-Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK organizowane przez Zarząd Rejonowy PCK objęte patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty.

Młodzież zapobiega pożarom

Turniej dla dzieci i młodzieży zorganizowany został przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Nowym Dworze Mazowieckim razem z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim pod patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty.

Podsumowanie Mistrzostw Mazowsza juniorek i juniorów w piłce siatkowej

Dziękujemy za sportowy weekend. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy być częścią siatkarskiej rodziny.
Gratuluję zwycięzcom i życzę kolejnych sukcesów. Wyrazy uznania kieruję także do organizatorów i obsługi wydarzenia.

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia

Dni Honorowego Krwiodawstwa

Uczczenie Dni Honorowego Krwiodawstwa, które trwały od 22 do 26 listopada 2022 r. było spotkanie z krwiodawcami zorganizowane przez Zarząd Rejonowy PCK.

Bezpłatna infolinia z pomocą psychologiczną dla dzieci i młodzieży

Fundacja Psyche Strefa Pozytywnych Myśli rozpoczęła realizację kolejnego projektu z zakresu zdrowia psychicznego. Tym razem powstała wyjątkowa Kampania Społeczna „Połączeni”, która ma za zadanie zwrócenie uwagi na problem jaki wynikł w sferze relacji, samopoczucia i zdrowia psychicznego naszych dzieci, w związku z pandemią COVID19. Partnerem akcji została Psychoklinika Poradnie Zdrowia Psychicznego.