Giełda szkół

  • zapełnione trybuny

Ósmoklasiści - teraz wybór należy do Was…

Za Wami XXII Giełda Szkół Ponadpodstawowych. Mam nadzieję, że po wydarzeniu podjęcie decyzji o wyborze szkoły średniej nie będzie trudne. Mieliście okazję poznać profile kształcenia prezentowanych szkół, rozmów z doradcami zawodowymi, nauczycielami oraz uczniami, którzy aktualnie uczą się w prezentowanych placówkach.

XXII Powiatowa Giełda Szkół Ponadpodstawowych

  • plakat promujący Giełdę Szkół Ponadpodstawowych
  • Dyrektorzy szkół oraz Starosta z Wicestarostą siedzą przy stole w gabinecie Starosty, trwa rozmowa

Giełda Szkół Ponadpodstawowych 2024 tuż tuż

W czwartek 7 marca 2024 r. odbyło się spotkanie robocze dotyczące organizacji Giełdy Szkół Ponadpodstawowych. Odbyła się burza mózgów z dyrekcjami szkół, a jej efektem jest garść świeżych pomysłów, w tym wybór miejsca, którego jeszcze nie było...

  • starostwie na giełdzie szkół, warsztat samochodowy

Giełda Szkół Ponadpodstawowych 2023

Giełda Szkół Ponadpodstawowych w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim była okazją dla uczniów klas ósmych do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych. Obecność tak dużej ilości młodzieży po pandemicznej przerwie i mimo iż 21 marca to dzień wagarowicza utwierdza w przekonaniu, że jest to niezwykle ważne i potrzebne wydarzenie. Starosta Krzysztof Kapusta i Wicestarosta Paweł Calak dziękują dyrekcji, pracownikom i uczniom ZSZ Nr 1 za zaangażowanie w organizację giełdy.
  • plakat promujący giełdę szkół

XXI Giełda Szkół Ponadpodstawowych

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta zainicjował przygotowania do XXI Giełdy Szkół Ponadpodstawowych w powiecie nowodworskim. Pierwsze robocze spotkanie w tym temacie odbyło się dziś (31.01.2023 r.) w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim.