Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Aktualności

2021.10.01
Wizja lokalna w Górkach

Wicestarosta Paweł Calak wraz z pracownikiem Wydziału Inwestycji i Dróg Powiatowych dokonali wizji lokalnej inwestycji przebudowy obiektu mostowego w miejscowości Górki gm. Leoncin. W tej chwili ruch na obiektach jest utrudniony, ale realizacja inwestycji przebiega zgodnie z planem.

Przypomnijmy, że druga część robót zlokalizowana jest w miejscowościach Kosewo oraz Chlebiotki, gm. Nasielsk. Wykonawca robót firma Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk z Pułtuska, planuje zakończenie robót zgodnie z umową, czyli do 23 grudnia 2021 r.

2021.09.30
Podziękowanie za odznakę

Serdecznie dziękuję za Odznakę Honorową PCK I stopnia Zarządowi Głównemu Polskiego Czerwonego Krzyża. Zawsze będę wspierał krwiodawców, bo wiem, że krew  jest bezcennym lekiem, który ratuje zdrowie i życie. Powiat Nowodworski zawsze będzie propagował krwiodawstwo wśród swoich mieszkańców.

Krzysztof Kapusta

Starosta Nowodworski

2021.09.23
Wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami na dofinansowanie wykształcenia na poziomie wyższym

Jesteś osobą z niepełnosprawnościami? Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym(np. studiów pierwszego i drugiego stopnia, nauki w szkole policealnej)? Złóż wniosek o dofinansowanie. 

2021.09.22
Październik Powiatowym Miesiącem Zdrowia

Nawet jeżeli czujemy się dobrze, warto regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Takie badania zwiększają szansę na wczesne wykrycie choroby i leczenie jej w początkowym stadium. W XXI wieku, ze względu na intensywny tryb życia, wszechobecny stres oraz nieprawidłową dietę, szacuje się że za 71% zgonów odpowiadają choroby cywilizacyjne, którym często można zapobiec. Dlatego zachęcamy do brania udziału w dostępnych badaniach profilaktycznych, a już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej organizowanej przez powiat nowodworski.

2021.09.20
Kwalifikacja wojskowa

Od 14 września br. na terenie powiatu nowodworskiego trwa kwalifikacja wojskowa. Zgodnie z Zarządzeniem Nr 304 Wojewody Mazowieckiego z dnia 21 lipca 2021 r., kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu nowodworskiego prowadzona będzie do 15.10.2021 r.

2021.09.10
Podpisanie umowy na inwestycję drogową Nasielsk - Nuna

Dzisiaj podpisaliśmy umowę na przebudowę drogi powiatowej nr 2424W relacji Nasielsk – Nuna na odcinku o długości 950 m. Niniejsza inwestycja ma na celu poprawę jej stanu technicznego poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznej wraz z robotami towarzyszącymi dotyczącymi poboczy, zjazdów oraz rowów drogowych. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowościach Żabiczyn oraz Lorcin, w gminie Nasielsk.

2021.09.06
Dożynki 2021

W niedzielę (29 sierpnia) w Muzeum Wsi Radomskiej odbyły się Dożynki Województwa Mazowieckiego. W tym roku święto plonów odbyło się w bardziej kameralnej atmosferze, gdyż delegacje dożynkowe mogły liczyć nie więcej niż 8 osób w związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną w kraju. Mimo tych niedogodności na miejsce stawiły się licznie delegacje z całego Mazowsza. Wśród nich obecne były również osoby reprezentujące powiat nowodworski.

2021.08.25
Grafika na białym tle odcienie różu i szarego w które wkomponowane są napisy o treści: Weź udział w programie reStart Sieć Przedsiębiorczych Kobiet i rozwijaj swoją firmę. Na dole grafili logotypy dotyczące finansowania projektu.

Jesteś przedsiębiorcą? W przeszłości zamknąłeś firmę, a dzisiaj wracasz do gry? Program “reSTART zmiany, które budują” może być właśnie dla Ciebie.

2021.08.20
Na zdjęciu starosta nowodworski a obok napis "Szczepienia przeciw COVID-19 w powiecie nowodworskim"

Zbliżamy się do końca wakacji, w czasie, którym trochę zapomnieliśmy o pandemii koronawirusa i tym, co działo się w całej Polsce i na świecie. Najnowsze dane opublikowane przez resort zdrowia wskazują na niepokojący wzrost liczby zakażeń. Wszystko wskazuje na to, że czwarta fala pandemii jest nieunikniona

2021.08.19
Bezpłatne szkolenia dla pszczelarzy

Fundacja EKOOSTOJA realizuje projekt pn. „Rozwój pszczelarstwa przy wykorzystaniu szkoleń on-line” w ramach, którego organizowane będą bezpłatne szkolenia on-line z zakresu pszczelarstwa.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 765 32 00, fax. +48 22 765 32 91
sekretariat: tel. +48 22 765 32 90
e-mail: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Deklaracja dostępności

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Starostwo Powiatowe jest czynne:

 • Poniedziałek 8.00 – 17.00
 • Wtorek – Czwartek 8.00 – 16.00
 • Piątek 8.00 – 15.00

Wydział Komunikacji i Transportu obsługuje w godzinach:

 • Poniedziałek 8.00 – 16.30
 • Wtorek – Czwartek 8.00 – 15.00
 • Piątek 8.00 – 14.00
 • Rejestracja pojazdów - tel. +48 22 765 32 84
 • Leasing - tel. +48 22 765 32 83
 • Prawa jazdy - tel. +48 22 765 32 82
 • Licencje - tel. +48 22 765 32 85

e-mail: komunikacja@nowodworski.pl

Informacje dotyczące przetwarzania danych

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.