Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2020.11.02
Informacja o pracy Starostwa

W związku z zagrożeniem koronawirusem dostęp do bezpośredniej obsługi w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim jest do odwołania ograniczony. Jednak wszystkie sprawy urzędowe realizowane są na bieżąco. Zobacz jak pracujemy i jak się z nami skontaktować w czasie epidemii koronawirusa.

 

2020.11.23
Apel Dyrekcji Nowodworskiego Centrum Medycznego
W imieniu Dyrekcji Nowodworskiego Centrum Medycznego publikujemy apel do WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW oraz FIRM o wszelaką pomoc, związaną z zapewnieniem ciągłości funkcjonowania naszego Szpitala. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sekretariat@ncm.med.pl. Za każdą nawet najmniejszą pomoc serdecznie dziękujemy. Nr konta bankowego do wpłat: 04 8009 1062 0012 9554 2007 0322.
2020.11.23
Remont budynku użyteczności publicznej przy ul. Chemików 6

20 listopada br. dokonano odbioru zadania pn. Remont budynku użyteczności publicznej przy ul. Chemików 6 w Nowym Dworze Mazowieckim w celu dostosowania go do potrzeb jednostek organizacyjnych Powiatu Nowodworskiego. Na IV piętrze budynku swoją siedzibę będzie miała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

2020.11.20
21 listopada - Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim Pracownikom jednostek pomocy społecznej składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Państwa praca przynosi spełnienie, satysfakcję i entuzjazm. Dziękujemy za pomoc i serce okazywane osobom potrzebującym.

2020.11.20
Kampania społeczna "Bez chemii na drodze"

Szanowni Państwo, trwa ogólnopolska kampania społeczna pn. "Bez chemii na drodze". Jej celem jest informowanie o ryzyku, jakie wiąże się z używaniem substancji psychoaktywnych podczas poruszania się po drogach. Kampania realizowana przez Fundację Poza Schematami skierowana jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jej inicjatorem jest Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

2020.11.20
Zaproszenie na konferencję - "Dezintegracja pozytywna - izolacja w wolności, wolność w izolacji"

Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji Vis Salutis zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji pn. "Dezintegracja pozytywna - izolacja w wolności, wolność w izolacji", która odbędzie się 28 listopada br. Konferencja jest skierowana do pedagogów, nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół, terapeutów i przedstawicieli placówek społeczno-kulturalnych, a udział w niej jest całkowicie bezpłatny.

2020.11.19
Informacja dotycząca oddawania osocza

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do ogłoszenia o możliwości oddawania osocza przez ozdrowieńców w Oddziale Terenowym RCKiK w Nowym Dworze Mazowieckim, informujemy, że do odwołania, pobór osocza w tym miejscu został wstrzymany. Cały czas możliwe jest jednak oddawanie krwi pełnej (z której można izolować osocze ozdrowieńców), do czego zachęcamy.

2020.11.18
Czytajmy książki!

Zamknięcie bibliotek to dla książkoholików trudny czas. Na terenie powiatu nowodworskiego kilka bibliotek zadbało o to, by książki nie leżały w bibliotece, ale były czytane. Bo jak stwierdzono naukowo czytanie zmienia nasz umysł tak samo jak przeżywanie doświadczenia. Dzięki książkom i opowieściom pokonujemy przestrzeń i czas. Powieści mają moc pobudzania myśli i uczuć, przez co ich czytanie jest dla mózgu realnym doświadczeniem.

2020.11.18
Internetowe Konto Pacjenta - przydatne rozwiązanie w czasie pandemii

Szanowni Państwo, w związku z ograniczeniami w dostępie do świadczeń zdrowotnych wynikającymi z trwającej pandemii, przydatnym rozwiązaniem i ułatwieniem w uzyskaniu informacji o naszych świadczeniach bez wychodzenia z domu może okazać się Internetowe Konto Pacjenta. 

2020.11.17
Izolatoria dla osób zakażonych koronawirusem
Szanowni Państwo, w wyniku decyzji Wojewody Mazowieckiego na terenie powiatu nowodworskiego utworzone zostały izolatoria przeznaczone dla osób zakażonych koronawirusem niewymagających leczenia szpitalnego oraz osób skierowanych na izolację domową, które nie mogą poddać się jej w miejscu zamieszkania. Izolatoria zlokalizowane są w Modlinie: w hotelu Palace przy ul. Boduena 2 i w hotelu Royal przy ul. Szpitalnej 93.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Informacja jak pracujemy