Powiat Nowodworski

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2019.10.16
Nowa karetka dla Nowodworskiego Centrum Medycznego

W czwartek 10 października br. nastąpiło oficjalne przekazanie dotacji z Ministerstwa Zdrowia w ramach realizacji ogólnopolskiego „Programu wymiany ambulansów”, dzięki któremu do stacji pogotowia ratunkowego w całym kraju trafi 200 nowoczesnych karetek. Ich zakup pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów oraz przyczyni się do poprawy warunków pracy zespołów ratownictwa medycznego.

2019.10.11
Jak odpowiednio tworzyć korytarz życia?

Każdego roku na polskich drogach dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy wypadków. Do każdego z nich musi dotrzeć pogotowie, straż pożarna i odpowiednie służby. Bardzo często o życiu ludzi decyduje czas, dlatego tak ważne jest, by kierowcy umiejętnie tworzyli na drogach korytarze życia.

 

2019.10.10
WTZ w Górkach zapraszają

Fundacja "A kuku" na podstawie umowy zawartej z Zarządem Powiatu Nowodworskiego przyjmuje zgłoszenia na Warsztaty Terapii Zajęciowej - WTZ „W Sercu Kampinosu” z siedzibą w szkole w Górkach 67, gmina Leoncin. W razie potrzeby zapewniony będzie dojazd. Zajęcia rehabilitacyjne są bezpłatne i skierowane są do dorosłych osób z niepełnosprawnościami z powiatu nowodworskiego.

2019.10.09
Zawody OSP

15 września 2019 r. w Twierdzy Modlin odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze pod patronatem Starosty Nowodworskiego. W zaciętej i wyrównanej rywalizacji wzięło udział 6 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu nowodworskiego (10 drużyn).

2019.10.09
Zaproszenie na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne

Szanowne Panie,

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim  wspólnie z Gabinetem rehabilitacji DANMED w Nowym Dworze Mazowieckim zapraszają mieszkanki powiatu nowodworskiego na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne dla kobiet.

 

2019.10.02
Materiały ze szkolenia z e-recept, e-skierowania i IKP

27 września 2019 r. w urzędzie Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się szkolenie z zakresu e-recept, e-skierowania i Internetowego Konta Pacjenta. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją przekazaną przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

2019.10.01
IV BIEG ORŁA w Czosnowie - zaproszenie

Szanowni Państwo, zapraszamy biegaczy i nie tylko 20 października br. na IV Bieg Orła w Czosnowie. Bardzo gorąco zachęcamy do udziału, gdyż dochód z biegu zostanie przekazany na wyposażenie Warsztatów Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych, które powstają w Szkole w Górkach. W pierwszej kolejności na zajęcia na warsztatach będą przyjmowani mieszkańcy powiatu nowodworskiego.

 

2019.09.27
Niepodległa do hymnu

11 listopada 2018 roku, w stulecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe zabrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego”, płynący z setek gardeł i serc. W akcji „Niepodległa do Hymnu” zainicjowanej przez Biuro Programu „Niepodległa” wzięło udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach! Kolejna edycja akcji odbędzie się 11 listopada tego roku. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie instytucje z terenu powiatu nowodworskiego do włączenia się w akcję! Szczegóły https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/niepodlegla-do-hymnu-2019-dolacz-do-akcji/

2019.09.18
Zostań rodziną zastępczą

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza do współpracy osoby zainteresowane sprawowaniem funkcji rodziny zastępczej dla dzieci, których rodzice nie mogą zapewnić im opieki i wychowania.

 

2019.09.12
Telefoniczna Informacja Pacjenta

Szanowni Państwo, od września 2019 r. funkcjonuje całodobowa Telefoniczna Informacja Pacjenta. Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu konsultanci TIP udzielają informacji np. o tym, gdzie najszybciej i najbliżej znaleźć pomoc medyczną w nagłych sytuacjach (w tym o nietypowych porach tj. noc lub dzień wolny od pracy), jakie prawa przysługują osobom ubezpieczonym lub jak zgłosić naruszenie praw pacjenta. Poza całodobowym dostępem do infolinii, pacjenci mają możliwość konsultacji w formie video-czatu lub za pomocą języka migowego. Przez całą dobę do dyspozycji będzie ok. 60 konsultantów. NUMER TELEFONICZNEJ INFORMACJI PACJENTA: 800 190 590.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod

Starostwo Powiatowe jest czynne w:

poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek - piątek 8:00 - 16:00

Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje klientów w:

poniedziałek 9:00 - 16:45
wtorek - piątek 8:00 - 15:00

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Agnieszka Kalbarczyk. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl lub nr tel. 22 765 32 21

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw. Do kompetencji Inspektora Ochrony Danych UODO nie należy natomiast załatwianie innych spraw, jak np. przyjmowanie zgłoszeń o wyznaczeniu IOD, przyjmowanie zgłoszeń o naruszeniach, udzielanie konsultacji czy rozpatrywanie skarg, które powinny być kierowane do UODO poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą UODO przy użyciu odpowiednich formularzy.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.