Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Aktualności

2021.11.22
Otwarcie inwestycji sieciowej PGE

Modernizacja i rozbudowa infrastruktury energetycznej w Czosnowie zakończyła III etap najważniejszej inwestycji energetycznej PGE w dynamicznie rozwijającym się regionie Mazowsza. Stacja elektroenergetyczna 110/15 kV w Czosnowie wraz z powstającymi liniami wysokiego napięcia poprawią bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej i umożliwią przyłączanie do sieci nowych obiektów.

W uroczystym otwarciu największej inwestycji sieciowej PGE wziął udział Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak.

2021.11.22
Listopad Miesiącem Świadomości Raka Prostaty

W Polsce rak gruczołu krokowego jest drugim, co do częstości występowania nowotworem u mężczyzn. Rocznie choruje ponad 16 tysięcy osób, z czego umiera ponad 5 tysięcy.

Wiemy jak ważne jest wczesne zdiagnozowanie choroby, gdyż sprzyja skutecznemu leczeniu. Dlatego dzięki współpracy Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim z Gabinetem Specjalistyczno-Rehabilitacyjnym „DANMED” w Nowym Dworze Mazowieckim w listopadzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji z fizjoterapeutą urologicznym, który dokona oceny funkcjonowania dna miednicy i udzieli cennych wskazówek w celu poprawy jakości życia mężczyznom zmagającym się z problemami w tej sferze.

2021.11.19
Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia dla wszystkich pracowników służb społecznych składają Przewodniczący Rady Powiatu, Starosta Nowodworski i Wicestarosta Nowodworski.

2021.11.18
Szkolenia strażaków ochotników

Na przełomie października i listopada odbył się cykl szkoleń dla druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu nowodworskiego w zakresie zwalczania pożarów.

Zajęcia prowadzone były przez instruktorów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP NDM na terenie Bazy Szkolenia Poligonowego oraz Innowacji Ratownictwa Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Nowym Dworze Mazowieckim.

2021.11.12
Zastrzeż swój dokument

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do szeregu trudnych do wyjaśnienia sytuacji związanych z wykorzystaniem naszych danych do celów przestępczych. Co zrobić w przypadku utraty dokumentów?

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.DokumentyZastrzezone.pl

2021.11.12
na zdjęciu maszyna do rezonansu magnetycznego

Od listopada 2021 r. ruszają zapisy w nowo otwartej pracowni rezonansu magnetycznego. W Nowodworskim Centrum Medycznym będzie wspomagać zaplecze diagnostyczne dla pacjentów Szpitala, ale również dla pacjentów prywatnych oraz wkrótce dla pacjentów chcących wykonać badanie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

2021.11.10
Zmiany godzin pracy punktu szczepień

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta informuje, że zmieniły się godziny pracy Punktu szczepień przeciwko COVID-19 na terenie Nowodworskiego Centrum Medycznego, ul.  Miodowa 2.

Zainteresowanych zapraszamy do budynku Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej przy szpitalu w godzinach:

 • poniedziałek – 08:00 -15:00,
 • wtorek – 08:00 -18:00,
 • środa – 08:00 – 15:30,
 • czwartek – 08:00 – 15:30,
 • piątek – 08:00-18:00.

oraz

 • sobota -10:00 - 14:00 (w budynku Szpitala w Pracowni Endoskopii).

Zapraszamy bez wcześniejszego zapisu do naszego punktu szczepień.

☎ Informacja pod numerem tel. 887 501 502.

2021.11.10
Mistrz Europy w Starostwie

Dzisiaj Starosta Nowodworski gościł Mistrza Europy w kolarstwie. Alan Banaszek w październiku br. zdobył złoty medal w wieloboju podczas mistrzostw Europy Grenchen 2021 (Szwajcaria) w kolarstwie torowym!

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta wraz z Burmistrzem Nowego Dworu Mazowieckiego Jackiem Kowalskim wręczyli Alanowi pamiątkową statuetkę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2021.11.09
Powiatowy Miesiąc Zdrowia za nami!

W październiku br. mieszkańcy powiatu nowodworskiego mieli możliwość skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych wykonywanych na podstawie próbek krwi: poziomu glukozy, stężenia TSH, prób wątrobowych ASPAT i ALAT oraz cholesterolu całkowitego. Wykonać je można było w Przychodni Specjalistycznej przy ul. Paderewskiego 7 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Badania cieszyły się wyjątkową popularnością, w efekcie czego zostały wyczerpane już 20 października w ilości 1975 sztuk. Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do regularnej profilaktyki zdrowotnej własnej i swoich najbliższych.

2021.11.05
Zmiana w pracy Nowodworskiego Centrum Medycznego.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego z dnia 29.10.2021 r.  szpital powiatowy będzie realizował świadczenia opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Od 8 listopada praca Nowodworskiego Centrum Medycznego będzie wyglądała następująco:

 • Oddział Ginekologiczno-Położniczy – będzie przyjmował pacjentki z oznaczonym negatywnym wynikiem badania w kierunku wirusa SARS-CoV-2.
 • Oddział Dziecięcy - będzie przyjmował dzieci z oznaczonym negatywnym wynikiem badania w kierunku wirusa SARS-CoV-2.
 • Oddział Chirurgii Ogólnej - będzie przyjmował pacjentów z oznaczonym dodatnim wynikiem badania w kierunku wirusa SARS-CoV-2.
 • Oddział Chorób Wewnętrznych – będzie przyjmował pacjentów z oznaczonym dodatnim wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2.

Podmiot leczniczy zapewniać będzie 68 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, w tym 9 łóżek intensywnej terapii.

Jednocześnie zapewniamy, że w szpitalu utrzymany nadal będzie reżim sanitarny i wszelkie środki ostrożności.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.