Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.10.01
Zaproszenie na rekonstrukcję bitwy

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta zaprasza mieszkańców powiatu nowodworskiego na II edycję Rekonstrukcji Bój o Polesie Stare 1939, objętej patronatem Starosty Nowodworskiego. Szczegóły na załączonym plakacie.

2021.09.30
Podziękowanie za odznakę

Serdecznie dziękuję za Odznakę Honorową PCK I stopnia Zarządowi Głównemu Polskiego Czerwonego Krzyża. Zawsze będę wspierał krwiodawców, bo wiem, że krew  jest bezcennym lekiem, który ratuje zdrowie i życie. Powiat Nowodworski zawsze będzie propagował krwiodawstwo wśród swoich mieszkańców.

Krzysztof Kapusta

Starosta Nowodworski

2021.09.30
82. rocznica obrony Zakroczymia

W minioną niedzielę (26 września br.) odbyły się uroczystości z okazji 82.rocznicy obrony Zakroczymia. Zebraliśmy się, aby oddać hołd Bohaterom poległym podczas wojny, którzy walczyli dla przyszłych pokoleń, dla nas...

W uroczystościach samorząd powiatu nowodworskiego reprezentował Wicestarosta Paweł Calak.

2021.09.23
Wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami na dofinansowanie wykształcenia na poziomie wyższym

Jesteś osobą z niepełnosprawnościami? Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym(np. studiów pierwszego i drugiego stopnia, nauki w szkole policealnej)? Złóż wniosek o dofinansowanie. 

2021.09.22
Październik Powiatowym Miesiącem Zdrowia

Nawet jeżeli czujemy się dobrze, warto regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Takie badania zwiększają szansę na wczesne wykrycie choroby i leczenie jej w początkowym stadium. W XXI wieku, ze względu na intensywny tryb życia, wszechobecny stres oraz nieprawidłową dietę, szacuje się że za 71% zgonów odpowiadają choroby cywilizacyjne, którym często można zapobiec. Dlatego zachęcamy do brania udziału w dostępnych badaniach profilaktycznych, a już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej organizowanej przez powiat nowodworski.

2021.09.20
Kwalifikacja wojskowa

Od 14 września br. na terenie powiatu nowodworskiego trwa kwalifikacja wojskowa. Zgodnie z Zarządzeniem Nr 304 Wojewody Mazowieckiego z dnia 21 lipca 2021 r., kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu nowodworskiego prowadzona będzie do 15.10.2021 r.

2021.09.15
Święto plonów w gminie Pomiechówek

W ubiegłą niedzielę (12.09.2021 r.)  w Pomiechówku odbyły się gminne dożynki, które były zwieńczeniem żniw i prac polowych. W ramach wydarzenia mieszkańcy mogli wziąć udział w uroczystej mszy świętej połączonej ze święceniem wieńców dożynkowych a także w otwarciu i poświęceniu przykościelnego placu. Nie zabrakło również prezentacji stoisk sołeckich, muzyki na żywo oraz konkursów. Podczas tegorocznych dożynek zbierano środki na wsparcie Ochotniczej Straży Pożarnej w Pomiechówku w zakupie wozu strażackiego. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz Gminy Pomiechówek oraz Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak.

2021.09.10
Podpisanie umowy na inwestycję drogową Nasielsk - Nuna

Dzisiaj podpisaliśmy umowę na przebudowę drogi powiatowej nr 2424W relacji Nasielsk – Nuna na odcinku o długości 950 m. Niniejsza inwestycja ma na celu poprawę jej stanu technicznego poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznej wraz z robotami towarzyszącymi dotyczącymi poboczy, zjazdów oraz rowów drogowych. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowościach Żabiczyn oraz Lorcin, w gminie Nasielsk.

2021.09.06
Mazowieckie Barwy Wolontariatu konkurs

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił XI edycję konkursu Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Celami konkursu są: popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw dążących do podniesienia prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy, a przede wszystkim zachęcanie mieszkańców Mazowsza do podejmowania aktywności wolontariackiej.

2021.09.06
Dożynki 2021

W niedzielę (29 sierpnia) w Muzeum Wsi Radomskiej odbyły się Dożynki Województwa Mazowieckiego. W tym roku święto plonów odbyło się w bardziej kameralnej atmosferze, gdyż delegacje dożynkowe mogły liczyć nie więcej niż 8 osób w związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną w kraju. Mimo tych niedogodności na miejsce stawiły się licznie delegacje z całego Mazowsza. Wśród nich obecne były również osoby reprezentujące powiat nowodworski.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.