Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2019.05.24
Festiwal Fantastyki CYTADELA

Największy Festiwal Fantastyki na Mazowszu pod patronatem Starosty Nowodworskiego!

Festiwal Cytadela odbędzie się po raz trzeci na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu Garnizonu Modlin oraz w części najdłuższego budynku Europy.
Festiwal łączy ze sobą atrakcje konwentu fantastyki (spotkania autorskie, prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty) z otwartą formułą festiwalu: koncerty, wioski tematyczne osadzone w różnych uniwersach, koncerty, pokazy i konkurs cosplay.
W tym roku po raz pierwszy w ramach Cytadeli odbędzie się pierwszy w centralnej Polsce festiwal postapokaliptyczny RUST FEST współorganizowany ze Staling Design Studio.

 

2019.05.22
Obchody Dnia Strażaka 2019

Jak co roku swoje święto obchodzą nasi Strażacy! 17 maja br. na placu głównym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim zorganizowane zostały Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Podczas uroczystości wyróżniono strażaków awansowanych na wyższe stopnie, wręczono odznaczenia strażakom PSP i OSP, a także m.in. poświęcono nowe pojazdy pożarnicze.
 

2019.05.17
I Powiatowy Konkurs z Wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich

W piątek (10 maja) w Szkole Podstawowej w Głusku odbył się I Powiatowy Konkurs z Wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta. Ponadto gościem specjalnym była Elżbieta Urbańczyk – mistrzyni świata i Europy w kajakarstwie, 4-krotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich.

 

2019.05.17
TPD w Polsce ma 100 lat

W dniu 7 maja br. w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 100-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Organizatorem wydarzenia było TPD w Nowym Dworze Mazowieckim.  Nad obchodami Jubileuszu 100-lecia TPD w Polsce honorowy patronat przyjęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. Wśród obecnych na jubileuszu byli przedstawiciele władz miejskich i powiatowych oraz Zarządu Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego.

 

2019.05.17
Konkurs fotograficzny "Mazowsze bliskie sercu"

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz czternasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Konkurs kierowany jest do fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym. Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Serdeczne Mazowsze” nawiązujące do serdeczności i gościnności zarówno mieszkańców jak i samego regionu.

 

2019.05.15
Badania mammograficzne w Leoncinie

Szanowne Panie, po raz kolejny zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne tym razem do Leoncina. Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie czekała na Panie w miejscowości: Leoncin – 10 czerwca 2019 od 10.00 do 17.00 przy Urzędzie Gminy, ul. Partyzantów 3

 

2019.05.13
Turniej FIFA 19 "Noviak Cup"

Mamy okazję zaprosić Was na największy turniej e-sportowy w historii NDM i równocześnie jeden z największych stacjonarnych w całej Polsce z serii gier "FIFA". "Noviak Cup" będzie znakomitą okazją, żeby sprawdzić się na wirtualnej murawie, to turniej, a tak naprawdę dzień turniejowy dla osób w KAŻDYM WIEKU! Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty oraz Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Jacka Kowalskiego, którzy ufundowali główne nagrody.

2019.05.07
Kondolencje

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Ewy Renc Skarbnika Powiatu Nowodworskiego w latach 1999-2007.

Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia składają Rada Powiatu Nowodworskiego, Zarząd Powiatu Nowodworskiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego swieczka_za_zmarlych.jpgw Nowym Dworze Mazowieckim.

2019.05.07
Zmiany w kursowaniu pociągów KM

Szanowni Państwo!

Od 6 maja br. obowiązują ważne zmiany w kursowaniu pociągów KM związane z pracami prowadzonymi przez PKP PLK na liniach nr: R1 Warszawa - Skierniewice, R2 Warszawa – Łuków, i R6 Warszawa – Małkinia, R9 Warszawa – Działdowo oraz R31 Sierpc – Kutno. Tego samego dnia zmieni się organizacja ruchu na linii nr 7 Warszawa – Dęblin.

 

2019.04.25
2 maja dniem wolny od pracy

Na podstawie Zarządzenia Starosty Nowodworskiego nr 24/2019 z dnia 24 kwietnia br. ustanawia się dzień 2 maja 2019 r. (czwartek) dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym  w  Nowym  Dworze  Mazowieckim

 

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod

Starostwo Powiatowe jest czynne w:

poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek - piątek 8:00 - 16:00

Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje klientów w:

poniedziałek 9:00 - 16:45
wtorek - piątek 8:00 - 15:00

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.