Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2020.03.27
GRARANTANNA - pobyt w domu nie musi być nudny

Ministerstwo Cyfryzacji objęło najmłodszych obywateli GRARANATNNĄ! Czyli cyklem różnego typu aktywności internetowych, które znaleźć można w jednym miejscu – na stronie www.grarantanna.pl Codziennie będą  tam publikowane kolejne wyzwania, dzięki którym czas w domu minie szybko i aktywnie.

2020.03.27
Zamknięty obszar Kampinoskiego Parku Narodowego

Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego informuje, że w związku z wprowadzeniem działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa SARS-CoV-2, z dniem 26.03.2020 r. cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego zostaje zamknięty dla turystów, osób uprawiających rekreację, dla celów edukacyjnych, sportowych, filmowania i fotografowania a także w celach zarobkowych #zostanwdomu.

2020.03.26
Wsparcie dla szpitala

Wszystkie Spółki Grupy Kapitałowej Green Holding wspierają lokalne szpitale w czasie epidemii koronawirusa.

Zarządy Spółek Grupy Kapitałowej Green Holding - firm specjalizujących się w nowoczesnych uprawach warzyw, ich przetwórstwie oraz w logistyce chłodniczej, podjęły decyzję o przekazaniu 200 tys. zł na wsparcie szpitali znajdujących się w okolicach zakładów należących do grupy: SPZ ZOZ w Płońsku oraz Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim. Władze poszczególnych szpitali mają zdecydować, na co konkretnie wydadzą pieniądze. Kierunek wsparcia został uzgodniony wcześniej ze Starostami tych powiatów.

2020.03.26
Dyżur specjalistów PCPR

W związku obecną sytuacją epidemiczną, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim wprowadziło telefoniczne dyżury specjalistów dla mieszkańców powiatu nowodworskiego. W ramach dyżurów świadczona będzie pomoc psychologiczna, prawna, pedagogiczna. Specjaliści będą dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 12:00, pod numerem tel: 22 365-01-20.

Zachęcamy do kontaktu i uważajcie na siebie.

2020.03.26
Dotacje z Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza

Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza przyznaje darowizny lub dotacje:
1) podmiotom prowadzącym działalność pożytku publicznego,
2) organizacjom pozarządowym,
3) innym podmiotom realizującym projekty zgodne i wspierające cele Fundacji, w szczególności takim podmiotom, jak: szkoły i inne placówki oświatowe, muzea, biblioteki, domy kultury, szpitale, instytuty badawcze, kluby sportowe.

Wnioski o dofinansowanie należy składać za pośrednictwem strony internetowej www.fundacja.pgnig.pl, z wykorzystaniem formularza dostępnego w zakładce WNIOSEK ON-LINE.

2020.03.24
Wsparcie psychologiczne - dyżur specjalistów

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, że w sytuacji zagrożenia zarażeniem koronawirusem COVID-19, zorganizowaliśmy wsparcie psychologiczne dla chorych i ich rodzin, a także dla osób przeżywających kryzys psychiczny.

2020.03.19
Zgłoszenie kupna lub sprzedaży samochodu – możesz to zrobić online

Zgłoszenie zbycia lub nabycia pojazdu należy zgłosić do 30 dni kalendarzowych od momentu podpisania umowy kupna/sprzedaży pojazdu lub od podpisania darowizny pojazdu.

2020.03.19
KOMUNIKAT sprawie odpadów powstających w miejscach kwarantanny

KOMUNIKAT MAZOWIECKIEGO WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORA OCHRONY ŚRODOWISKA z dnia 18.03.2020 r. w sprawie odpadów powstających w miejscach kwarantanny.

Ministerstwo Klimatu informuje, że odpady powstające w związku z kwarantanną w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19 wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, traktowane są jako odpady komunalne.

2020.03.18
Uwaga zmiany w kursowaniu pociągów

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Koleje Mazowieckie od 18 marca 2020 ro wprowadzają dodatkowe  zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Szczegółowy rozkład znajdą Państwo na stronie www.mazowieckie.com.pl w zakładce Tabele rozkładów jazdy oraz pod czynnym całodobowo numerem call center 22 364 44 44.

 

2020.03.18
Koronawirus i problemy z walnym zebraniem stowarzyszenia

Z powodu koronawirusa odwoływane są spotkania i imprezy, zamykane placówki i urzędy. Wiele stowarzyszeń będzie miało trudności z przeprowadzeniem zaplanowanych już walnych zebrań, stosując się do zalecenia, żeby ograniczać spotkania i nikogo niepotrzebnie nie narażać. Poniżej opisujemy, co można zarobić w sytuacji, kiedy walne już zostało zwołane, ale nie może się odbyć.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Informacja jak pracujemy