Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2019.06.11
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 42

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C. Prosimy o ostrożność.

2019.06.05
Utworzenie WTZ w Górkach

W dniu 31 maja 2019 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim podpisano umowę w sprawie utworzenia i działalności warsztatu terapii zajęciowej w miejscowości Górki gm. Leoncin.

 

2019.06.04
Festiwal Fantastyki "Cytadela" relacja

W ubiegły weekend po raz trzeci na terenie Garnizonu Modlin odbył się Festiwal Fantastyki Cytadela. Na przybyłych gości czekały atrakcje podzielone na kilka bloków tematycznych, w tym np. filmowe, literackie i komiksowe. Wydarzeniu towarzyszyły liczne pokazy, koncerty oraz konkursy. Festiwal odbył się przy wsparciu m.in. powiatu nowodworskiego.

 

2019.06.04
Uczniowie nowodworskich szkół laureatami konkursu „75 rocznica bitwy o Monte Cassino” zorganizowanego przez ZOR RP

30 maja 2019 r. w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu „75 rocznica bitwy o Monte Cassino” zorganizowanego przez Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród laureatów konkursu byli uczniowie  nowodworskich szkół.

 

 

2019.05.29
Bieg Św. Jerzego - relacja

Bieg Św. Jerzego już za nami. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo wrażeń dla wszystkich uczestników wydarzenia. Główną atrakcją był bieg w formie sztafety, w którym brały udział 3 - osobowe drużyny. W skład wchodził jeździec konny, który musiał pokonać 10 km, rowerzysta 10 km oraz biegacz miał przebiec dystans 5 km. Śmiałkowie mogli również pokonać te trzy dyscypliny samodzielnie. Po biegu wszyscy obecni zaproszeni zostali na piknik rodzinny, gdzie można było skosztować lokalnych wyrobów. Wieczorem odbyło się ognisko w folkowym klimacie. Gratulujemy organizatorom wspaniałego pomysłu na spędzenie dnia na świeżym powietrzu.

Jednym z patronów wydarzenia był Starosta Nowodworski.

2019.05.24
Bieg Świętego Jerzego

25 maja 2019 r. o godz. 12.00 odbędą się zawody towarzyskie pn.: Bieg Świętego Jerzego organizowane przez Stajnię Zarębowo. Wydarzenie zostało objęte patronatem Starosty Nowodworskiego. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

2019.05.24
IV Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

IV Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów  klas IV – VII szkół podstawowych pod patronatem Starosty Nowodworskiego  odbył się 22 maja 2019 r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury. Organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie Filia w Nowym Dworze Mazowieckim. Udział wzięło 14 szkół z powiatu nowodworskiego.

 

2019.05.24
Festiwal Fantastyki CYTADELA

Największy Festiwal Fantastyki na Mazowszu pod patronatem Starosty Nowodworskiego!

Festiwal Cytadela odbędzie się po raz trzeci na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu Garnizonu Modlin oraz w części najdłuższego budynku Europy.
Festiwal łączy ze sobą atrakcje konwentu fantastyki (spotkania autorskie, prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty) z otwartą formułą festiwalu: koncerty, wioski tematyczne osadzone w różnych uniwersach, koncerty, pokazy i konkurs cosplay.
W tym roku po raz pierwszy w ramach Cytadeli odbędzie się pierwszy w centralnej Polsce festiwal postapokaliptyczny RUST FEST współorganizowany ze Staling Design Studio.

 

2019.05.22
Obchody Dnia Strażaka 2019

Jak co roku swoje święto obchodzą nasi Strażacy! 17 maja br. na placu głównym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim zorganizowane zostały Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Podczas uroczystości wyróżniono strażaków awansowanych na wyższe stopnie, wręczono odznaczenia strażakom PSP i OSP, a także m.in. poświęcono nowe pojazdy pożarnicze.
 

2019.05.17
I Powiatowy Konkurs z Wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich

W piątek (10 maja) w Szkole Podstawowej w Głusku odbył się I Powiatowy Konkurs z Wiedzy o Igrzyskach Olimpijskich. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta. Ponadto gościem specjalnym była Elżbieta Urbańczyk – mistrzyni świata i Europy w kajakarstwie, 4-krotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich.

 

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod

Starostwo Powiatowe jest czynne w:

poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek - piątek 8:00 - 16:00

Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje klientów w:

poniedziałek 9:00 - 16:45
wtorek - piątek 8:00 - 15:00

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Zamknięcie parkingu przed Starostwem w dn. 20-21.12.2019 r.