Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.01.04
Odbiór końcowy drogi powiatowej nr 2427W
W dniu 30 grudnia br. dokonano odbioru końcowego zadania polegającego na przebudowie drogi powiatowej nr 2427W relacji Nasielsk - Malczyn - Ruszkowo. W ramach prac wyremontowano odcinek jezdni o długości 1270 m (od granic administracyjnych Nasielska do torów kolejowych w miejscowości Kosewo).
 
 
2020.12.30
Realizacja projektu "Bezpiecznie do celu"

Miło nam Państwa poinformować, iż w dniu 21 grudnia br. powiat nowodworski reprezentowany przez Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie podpisał umowę na realizację  projektu pod nazwą „BEZPIECZNIE DO CELU" w ramach  „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawy dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych".

 

2020.12.29
Komunikat PSSE w Nowym Dworze Mazowieckim

W związku z wprowadzeniem Systemu Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej (SEPIS), wszystkie sprawy związane z COVID-19 należy zgłaszać poprzez infolinię, dzwoniąc na numer (+48) 222 500 115 lub online, poprzez formularz znajdujący się pod linkiem: www.gov.pl - zgłoś kwarantannę.

2020.12.26
Zapraszamy do udziału w Kinie Samochodowym
Szanowni Państwo, w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w Kinie Samochodowym, które odbędzie się 27 grudnia br. od godz. 16 na targowisku miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim. Na uczestników czeka świąteczny seans filmowy oraz atrakcje niespodzianki. Zachęcamy do przybycia.
 
 
2020.12.22
Informacja o szczepieniach przeciwko grypie

Szanowni Państwo, w imieniu Dyrekcji Nowodworskiego Centrum Medycznego informujemy o możliwości zaszczepienia się przeciwko grypie. Szczepienia są bezpłatne dla pacjentów Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej wchodzących w skład Nowodworskiego Centrum Medycznego, dla osób niebędących pacjentami POZ-ów koszt szczepienia wynosi 13 zł.

2020.12.22
Zmiana siedziby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z przeniesieniem siedziby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim do nowej lokalizacji przy ul. Chemików 6 kontakt telefoniczny z Poradnią możliwy jest wyłącznie pod numerem 601 500 614.

2020.12.18
"Razem pomagamy tym, którym zabrakło szczęścia"
„Razem pomagamy tym, którym zabrakło szczęścia" - to hasło przyświeca tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Szczęście, choć przez każdego z nas postrzegane inaczej, w tym roku zamyka się najczęściej w słowach: zdrowie, rodzina, bliskość. Szczególnie w tak trudnym czasie jak mijający właśnie rok, warto rozejrzeć się wokół, podać rękę tym, którzy nas potrzebują.
2020.12.17
"Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością"

Szanowni Państwo, Fundacja Znajdź Pomoc prowadzi rekrutację do projektu pn. "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" w ramach programu "Absolwent", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dla uczestników przygotowano warsztaty oraz spotkania online ze specjalistami.

2020.12.17
Przekaż 1% podatku Organizacjom Pożytku Publicznego z powiatu nowodworskiego

Przekazanie 1% jest dobrowolne, a podatnik z punktu widzenia finansowego nic nie zyskuje, ale też nic nie traci. Jeśli weźmiemy pod uwagę aspekt dobroczynności, to okaże się, że można wytypować co najmniej kilka ważnych powodów, dla których warto przekazywać 1%. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego Organizacjom Pożytku Publicznego z terenu powiatu nowodworskiego.

2020.12.17
Grupy wsparcia online - porady psychologiczne

Szanowni Państwo, informujemy o możliwości uzyskania pomocy psychologicznej w grupach wsparcia online, zorganizowanych przez Fundację ADRA Polska, portal Grupawsparcia.pl i Fundację PZU. Prowadzone przez ekspertów grupy opierają się o bezpłatne poradnictwo psychologiczne.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.