Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2020.09.17
Logo Domu Pomocy Społecznej w Nasielsku

W połowie kwietnia Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję o zakupie sprzętu, który został przekazany na rzecz domów pomocy społecznej w ramach wsparcia w walce z epidemią koronawirusa. Dzięki tej inicjatywie Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Nasielsku otrzymał urządzenie do oczyszczania powietrza AERTE AIR 2.0 Electronica ITEL S.A wraz z akcesoriami, którego zakup sfinansowany został ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

2020.09.16
XXIII edycja konkursu "Polski Produkt Przyszłości"

Od 21 września twórcy innowacyjnych produktów oraz nowatorskich technologii mogą zgłaszać się do konkursu „Polski Produkt Przyszłości”, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe oraz prawo do posługiwania się tytułem i znakiem „Polski Produkt Przyszłości”.

 

2020.09.10
Inwestycje drogowe w Gminie Zakroczym

Powiat nowodworski realizuje kolejne inwestycje celem poprawy jakości dróg powiatowych. Zadanie pn. Przebudowa mostów w ramach programu usprawnienia komunikacji na terenie powiatu nowodworskiego zostanie zrealizowane w dwóch etapach.

2020.09.04
Przebudowa drogi S7 na odcinku Płońsk - Czosnów

Szanowni Państwo, nawiązując do tematu planowanej przebudowy trasy S7 na odcinku Płońsk – Czosnów, Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim we współpracy z gminami z terenu powiatu, złożyło do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wniosek o analizę rozwiązań projektowych.

 

2020.09.03
Rusza pomoc dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19

Od 9 do 30 września 2020 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem spowodowanym przez koronawirus. Wsparcie finansowane pochodzi z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2020.09.02
Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, nadszedł czas powrotu do szkolnej ławki i wspólnego spędzania czasu z rówieśnikami, znajomymi i przyjaciółmi. Z tej okazji pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia - niech nowy rok szkolny będzie dla Was pasmem sukcesów!

 

2020.08.26
Zakończono kolejny etap przebudowy drogi powiatowej 2424W relacji Nasielsk - Nuna

Starosta Nowodworski informuje, iż zakończono kolejny etap przebudowy drogi powiatowej nr 2424W relacji Nasielsk – Nuna (miejscowości Żabiczyn i Paulinowo). Przebudowany został odcinek jezdni o długości 900 m.

2020.08.26
Informacja dotycząca rekompensaty za zakaz produkcji świń

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, iż producenci rolni, którzy w związku z wystąpieniem ASF otrzymali od Powiatowego Lekarza Weterynarii zakaz utrzymywania świń lub ich wprowadzania do gospodarstwa, mogą ubiegać się o pomoc finansową. Wsparcie udzielane jest z budżetu krajowego.

 

2020.08.24
Weekend biegowy w naszym powiecie!

Przyszły weekend w naszym powiecie będzie należał do biegaczy! W sobotę 29 sierpnia ruszy Piąteczka dla Każdego. Od godz. 15 rozpoczną się biegi dziecięce, zaś o godz. 16 wystartuje bieg główny dla dorosłych na 5 km. 30 sierpnia (niedziela) to z kolei rywalizacja w Półmaratonie Trzech Rzek (start o godz. 9:30).

 

2020.08.20
Spotkanie dotyczące organizacji pracy szkół w nowym roku szkolnym

W dniu 19 sierpnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie Starosty Nowodworskiego z dyrektorami szkół z terenu powiatu w sprawie przygotowania placówek do pracy w nowym roku szkolnym w warunkach zagrożenia epidemiologicznego.  

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Zamknięte Starostwo