Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Aktualności

2021.09.06
Dożynki 2021

W niedzielę (29 sierpnia) w Muzeum Wsi Radomskiej odbyły się Dożynki Województwa Mazowieckiego. W tym roku święto plonów odbyło się w bardziej kameralnej atmosferze, gdyż delegacje dożynkowe mogły liczyć nie więcej niż 8 osób w związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną w kraju. Mimo tych niedogodności na miejsce stawiły się licznie delegacje z całego Mazowsza. Wśród nich obecne były również osoby reprezentujące powiat nowodworski.

2021.08.25
Grafika na białym tle odcienie różu i szarego w które wkomponowane są napisy o treści: Weź udział w programie reStart Sieć Przedsiębiorczych Kobiet i rozwijaj swoją firmę. Na dole grafili logotypy dotyczące finansowania projektu.

Jesteś przedsiębiorcą? W przeszłości zamknąłeś firmę, a dzisiaj wracasz do gry? Program “reSTART zmiany, które budują” może być właśnie dla Ciebie.

2021.08.20
Na zdjęciu starosta nowodworski a obok napis "Szczepienia przeciw COVID-19 w powiecie nowodworskim"

Zbliżamy się do końca wakacji, w czasie, którym trochę zapomnieliśmy o pandemii koronawirusa i tym, co działo się w całej Polsce i na świecie. Najnowsze dane opublikowane przez resort zdrowia wskazują na niepokojący wzrost liczby zakażeń. Wszystko wskazuje na to, że czwarta fala pandemii jest nieunikniona

2021.08.19
Bezpłatne szkolenia dla pszczelarzy

Fundacja EKOOSTOJA realizuje projekt pn. „Rozwój pszczelarstwa przy wykorzystaniu szkoleń on-line” w ramach, którego organizowane będą bezpłatne szkolenia on-line z zakresu pszczelarstwa.

2021.08.19
Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży

Czas pandemii oraz powrót do szkoły dla wielu dzieci i młodzieży był okresem bardzo trudnym. Wielu z nich wymaga obecnie wsparcia psychologicznego.

W Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przytorowej 1 pojawił się nowy ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży CMed. Działa on w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, wszystkie jego aktywności finansowane są ze środków NFZ, czyli dla klientów są bezpłatne. Jego misją jest wspieranie dzieci i młodzieży oraz ich rodziców w zakresie pomocy psychologicznej.

2021.08.15
Święto Wojska Polskiego

15 sierpnia przypada święto państwowe, czyli Święto Wojska Polskiego. Rokrocznie obchodzone jest 15.08, począwszy od 1992 roku na pamiątkę Zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. Wprowadzone ustawą Sejmu z 30 lipca 1992 r., obowiązującą od 13 sierpnia 1992 r. .

Święto to przypada w dzień ustawowo wolny od pracy, ponieważ 15 sierpnia jest również liturgicznym świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dla którego ustawodawca wprowadził wolne.

2021.08.13
Odkryj Fort III Pomiechówek

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta, Fundacja Fort III Pomiechówek zapraszają do poznania historii Fortu III w Pomiechówku. Dzięki Ministerstwu Obrony Narodowej oraz Fundacji Fort III Pomiechówek, które realizują projekt pod nazwą „Fort III Pomiechówek – dziedzictwo, edukacja, turystyka” jest to możliwe.

2021.08.11
Podpisanie umowy na przebudowę obiektów mostowych

5 sierpnia br. Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta wraz z Wicestarostą Pawłem Calakiem podpisali umowę na inwestycję polegającą na przebudowie obiektów mostowych oraz dróg dojazdowych do nich, zlokalizowanych w miejscowości Górki, gm. Leoncin oraz w miejscowościach Kosewo oraz Chlebiotki, gm. Nasielsk.

2021.08.11
Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - pomoc dla osób niepełnosprawnych

Szanowni Państwo, jesteśmy otwarci na potrzeby społeczeństwa naszego powiatu zwłaszcza tych osób, które tego wsparcia najbardziej potrzebują. W związku z tym 4 maja 2021 roku władze powiatu nowodworskiego reprezentowane przez Starostę Krzysztofa Kapustę, Pawła Calaka Wicestarostę, a także Skarbnika Ewę Kałuzińską podpisały umowę w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, dotyczącą realizacji programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021. Osoba wytypowana na asystenta będzie również wsparciem w ramach programu ,,Bezpiecznie do celu”. Zadanie zostało powierzone Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dworze Mazowieckim. Wartość funduszy przeznaczonych na ten cel to kwota 55 550,00 zł.

2021.08.11
Olimpijka w Starostwie

Dzisiaj Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta gościł naszą nowodworską olimpijkę, kajakarkę Dorotę Borowską wraz z trenerem Mariuszem Szalkowskim.Pani Dorota podzieliła się z nami wrażeniami z XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.