Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.03.22
22 marca Światowy Dzień Wody

„Doceń wodę!” to hasło przewodnie tegorocznego Światowego Dnia Wody, które przypomina nam jak cennym jest ona zasobem. Bez niej nie tylko nie ma życia, ale praktycznie każdej otaczającej nas rzeczy, gdyż wykorzystuje się ją zarówno w procesach produkcyjnych, jak i rolnictwie. Z tej racji nie możemy pozwolić sobie na jej marnotrawstwo, szczególnie w czasach gwałtownych zmian klimatycznych i ekstremalnych zjawisk pogodowych, takich jak susza i powódź, kiedy nie tylko nie możemy efektywnie korzystać z jej dobrodziejstw, ale też zmagamy się z jej niszczącą siłą. Dlatego musimy docenić wodę i ją retencjonować, czyli gromadzić w miejscu gdzie spadła, żeby nigdy jej nam nie zabrakło.

2021.03.15
Jestem z Mazowsza - to powód do dumy!

Uczysz się w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej? Przygotuj pracę plastyczną, fraszkę lub esej i weź udział w konkursie, którego ideą jest budowanie w dzieciach i młodzieży poczucia dumy z przynależności do regionu Mazowsza, a także zainteresowanie lokalną historią, kulturą i tradycjami.

 

2021.03.12
Poszukiwani kandydaci na rodziców zastępczych!

Poszukujemy osób, które podejmą się sprawowania pieczy nad dziećmi, jako rodzina zastępcza zawodowa lub osoby prowadzące rodzinny dom dziecka. Zapewniamy odpowiednie warunki lokalowe, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia oraz wsparcie i pomoc psychologiczno – pedagogiczną.

2021.03.12
Projekt przebudowy drogi powiatowej 2431W

Spotkanie Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty i Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego Jacka Kowalskiego miało na celu omówienie kwestii dotyczących opracowania dokumentacji projektowej ws. przebudowy drogi powiatowej nr 2431W (ul. Morawicza) w Nowym Dworze Mazowieckim.

2021.03.12
Szczepienia dla osób przewlekle chorych

10 marca rozpoczęła się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób przewlekle chorych (pacjentów onkologicznych, dializowanych, po przeszczepach i mechanicznie wentylowanych). Szczepienia tej grupy osób rozpoczną się 15 marca br.

2021.03.11
11 marca - Dzień Sołtysa

Wszystkim Sołtysom z terenu powiatu nowodworskiego życzymy sukcesów i pomyślności w pracy na rzecz lokalnej społeczności, a także wielu powodów do radości w codziennym życiu. Dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek, jaki wkładacie w działania dla mieszkańców Państwa miejscowości.

2021.03.10
Konkurs o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Wasze Koło Gospodyń Wiejskich prowadzi aktywną działalność społeczną, kulturalną lub edukacyjną? Dbacie o lokalną tradycję i folklor? Zgłoście się do konkursu o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP!

2021.03.10
Rekompensata za klęski żywiołowe lub ASF

Od 11 marca rolnicy, którzy ponieśli straty przez klęski żywiołowe lub wystąpienie afrykańskiego pomoru świń, mogą składać wnioski o wsparcie finansowe z PROW 2014-2020. Pomoc otrzymają rolnicy poszkodowani w wyniku m.in. powodzi, suszy lub mrozów oraz ci, którzy decyzją powiatowych lekarzy weterynarii musieli zabić świnie w celu zwalczania ASF.

 

2021.03.02
Nowodworzanki trzecie na Mazowszu!

W dniach 25-28 lutego 2021 r. w Legionowie rozgrywano finałowy turniej Mistrzostw Mazowsza Kadetek w piłce siatkowej.

Wśród pięciu najlepszych zespołów w tej kategorii wiekowej wystąpiły siatkarki NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Najbardziej emocjonującym spotkaniem turnieju okazał się mecz z KS Metro Warszawa. Wygrana po tie-breaku dała naszym siatkarkom historyczny pierwszy brąz w kadetce.

Gratulujemy!

2021.03.02
Serwis e-budownictwo

Szanowni Państwo, na drugą połowę września Główny Urząd Nadzoru Budowlanego planuje wprowadzić w życie zmiany legislacyjne, które umożliwią pełne wykorzystanie serwisu e-budownictwo. Obecnie, w pierwszej fazie po uruchomieniu, generator na stronie e-budownictwo służy inwestorom tylko do wypełnienia i pobrania wybranego formularza.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.