Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2020.12.02
Zapraszamy na Mikołajkowe Kino Samochodowe!

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Mikołajek Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta i Wicestarosta Paweł Calak serdecznie zapraszają na wydarzenie "Mikołajkowe Kino Samochodowe", objęte patronatem Starosty Nowodworskiego. Organizatorzy przygotowali świąteczny seans zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

2020.12.02
Nabór wniosków na wsparcie dla gospodarstw rolnych i rozwoju usług rolniczych

Od 30 listopada br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o pomoc finansową z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Prowadzony nabór dotyczy wsparcia realizacji inwestycji zabezpieczających gospodarstwa przed skutkami suszy oraz pomocy w rozwoju usług rolniczych.

2020.11.30
Postaw na słońce

W imieniu organizatora Fundacji Banku Ochrony Środowiska serdecznie zapraszamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wszystkich typów do udziału w VII edycji projektu „Postaw na Słońce”. Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2020 r. Więcej informacji znajduje się w linkach lub na stronie www.fundacjabos.pl

2020.11.27
Zapraszamy do korzystania z e-booków

Szanowni Państwo, z uwagi na zamknięcie bibliotek do 27 grudnia, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Dworze Mazowieckim wprowadza dla czytelników możliwość korzystania z e-booków. Aby uzyskać dostęp do publikacji w formie elektronicznej należy kliknąć w link: Katalog e-booków. Następnie trzeba zalogować się na internetowe konto czytelnika.

2020.11.26
Nowodworski projekt do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza zakwalifikowany do realizacji

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że projekt do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza nr 223 – Poprawa bezpieczeństwa na drodze wojewódzkiej nr 630 na terenie Gminy Nowy Dwór Mazowiecki został zakwalifikowany do realizacji. W związku z tym w przyszłym roku doświetlone zostaną cztery przejścia dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

2020.11.23
Apel Dyrekcji Nowodworskiego Centrum Medycznego
W imieniu Dyrekcji Nowodworskiego Centrum Medycznego publikujemy apel do WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW oraz FIRM o wszelaką pomoc, związaną z zapewnieniem ciągłości funkcjonowania naszego Szpitala. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sekretariat@ncm.med.pl. Za każdą nawet najmniejszą pomoc serdecznie dziękujemy. Nr konta bankowego do wpłat: 04 8009 1062 0012 9554 2007 0322.
2020.11.23
Remont budynku użyteczności publicznej przy ul. Chemików 6

20 listopada br. dokonano odbioru zadania pn. Remont budynku użyteczności publicznej przy ul. Chemików 6 w Nowym Dworze Mazowieckim w celu dostosowania go do potrzeb jednostek organizacyjnych Powiatu Nowodworskiego. Na IV piętrze budynku swoją siedzibę będzie miała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.

2020.11.20
Kampania społeczna "Bez chemii na drodze"

Szanowni Państwo, trwa ogólnopolska kampania społeczna pn. "Bez chemii na drodze". Jej celem jest informowanie o ryzyku, jakie wiąże się z używaniem substancji psychoaktywnych podczas poruszania się po drogach. Kampania realizowana przez Fundację Poza Schematami skierowana jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jej inicjatorem jest Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

2020.11.19
Informacja dotycząca oddawania osocza

Szanowni Państwo, w nawiązaniu do ogłoszenia o możliwości oddawania osocza przez ozdrowieńców w Oddziale Terenowym RCKiK w Nowym Dworze Mazowieckim, informujemy, że do odwołania, pobór osocza w tym miejscu został wstrzymany. Cały czas możliwe jest jednak oddawanie krwi pełnej (z której można izolować osocze ozdrowieńców), do czego zachęcamy.

2020.11.18
Czytajmy książki!

Zamknięcie bibliotek to dla książkoholików trudny czas. Na terenie powiatu nowodworskiego kilka bibliotek zadbało o to, by książki nie leżały w bibliotece, ale były czytane. Bo jak stwierdzono naukowo czytanie zmienia nasz umysł tak samo jak przeżywanie doświadczenia. Dzięki książkom i opowieściom pokonujemy przestrzeń i czas. Powieści mają moc pobudzania myśli i uczuć, przez co ich czytanie jest dla mózgu realnym doświadczeniem.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.