Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.05.14
Uwaga! Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii

W dniach do 14 do 31 maja 2021 r. planowane jest przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie województwa mazowieckiego w tym w powiecie nowodworskim.

2021.05.14
Podsumowanie konkursu "Powiat nowodworski-moja mała ojczyzna"

Tomasz Tomaszewski ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leoncinie zajął I miejsce w konkursie "Powiat Nowodworski - moja mała ojczyzna" organizowanym pod patronatem Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty.

W dniu 14 maja nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym. W spotkaniu samorząd powiatu nowodworskiego reprezentował Wicestarosta Paweł Calak.

Cieszymy się z zainteresowania, z jakim spotkał się konkurs i gratulujemy wszystkim uczestnikom.

2021.05.14
Stypendia pomostowe na I rok studiów – nowa edycja

„Stypendia Pomostowe” to ogólnopolski, rozbudowany program stypendialny, w którym można uzyskać stypendium na I rok i dalsze lata studiów.

Zapraszamy zdolnych, ambitnych maturzystów ze wsi i małych miejscowości, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować. Czekają na Was stypendia pomostowe na I rok studiów, w wysokości 7 000 zł, wypłacane w ratach przez 10 miesięcy roku akademickiego 2021/2022.

2021.05.14
Wnioski do ARMiR tylko przez internet

Przypominamy, że od tego roku wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich można złożyć wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą aplikacji eWniosekPlus.

W tym roku Rolnicy wnioski o dopłaty mogą składać do 17 czerwca! Wnioski będzie można składać również po 17 czerwca, do 12 lipca, z tym, że za każdy dzień roboczy opóźnienia należna kwota płatności zostanie pomniejszona o 1% (z wyjątkiem przypadków, kiedy opóźnienie jest wynikiem działania siły wyższej lub wystąpienia nadzwyczajnych okoliczności).

 

2021.05.13
Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej wczoraj, Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta i Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak w imieniu samorządu powiatu osobiście złożyli życzenia na ręce trzech pielęgniarek Nowodworskiego Centrum Medycznego.

2021.05.12
12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

W imieniu samorządu powiatu nowodworskiego pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za niezwykle trudną pracę oraz opiekę i szacunek, jakim obdarzacie pacjentów. Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej życzymy, aby każdy dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał Wam radość i satysfakcję. Chwil pełnych wzruszeń, zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym życzą: Przewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego Zdzisław Szmytkowski, Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta, Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak.

2021.05.11
Uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka

7 maja 2021 r. na terenie Komendy Powiatowej PSP w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Strażaka.

Była to także okazja do wręczenia funkcjonariuszom nominacji na wyższe stopnie służbowe, odznaczenia, nagrody i wyróżnienia nadanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

2021.05.06
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 42

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Warszawie ostrzega o silnym wietrze. Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

2021.05.05
Zmiany w pracy szpitala

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci❗

Informujemy, że zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego z dnia 26 kwietnia 2021 r., szpital powiatowy realizuje świadczenia opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Od dnia 4 maja 2021 roku podmiot leczniczy zapewnia 32 łóżka dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, w tym 6 łóżek intensywnej terapii z kardiomonitorem oraz możliwością prowadzenia tlenoterapii i wentylacji mechanicznej oraz 3 łóżka dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2.

2021.04.30
3 Maja Święto Konstytucji

3 Maja Polacy na całym świecie obchodzą święto narodowe upamiętniające przyjęcie w 1791 r. pierwszej w Europie i drugiej na świecie spisanej konstytucji.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.