Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.02.04
Dodatkowe uprawnienia dla krwiodawców!

Honorowym dawcom krwi, którzy oddali krew lub jej składniki (w tym osobom po przebytym zakażeniu wirusem SARS-CoV-2), na mocy obecnie obowiązujących przepisów przysługuje prawo do zwolnienia od pracy i czynności służbowych w dniu donacji oraz w dniu następnym. Uprawnienia zostały wprowadzone ustawą z dnia 21 stycznia 2021 r. Zwolnienie przysługuje tylko w okresie stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii.

 

2021.02.03
Spotkanie informacyjne online - kompleksowa rehabilitacja umożliwiająca podjęcie lub powrót do pracy
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Akademia MDDP zapraszają do wzięcia udziału w internetowym spotkaniu, którego tematem będzie projekt pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.
2021.02.01
Nabór wniosków o dotacje dla mikro i małych przedsiębiorców

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim ogłasza nabór wniosków o dotacje w wysokości 5 tys. zł dla mikro i małych przedsiębiorców z określonych branż. W ramach wsparcia można uzyskać dofinansowanie na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

2021.01.29
Domowa Opieka Medyczna - zdalne monitorowanie stanu zdrowia

Osoby z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 mogą skorzystać z programu Domowej Opieki Medycznej i przy pomocy specjalnego urządzenia - pulsoksymetru oraz aplikacji PulsoCare, monitorować swój stan zdrowia (tj. poziom saturacji krwi, tętno, temperatura, objawy choroby). Nadzór nad pacjentami będzie prowadzony przez Centrum Kontaktu, które będzie miało zdalny dostęp do danych pomiarów robionych przez pacjenta.

2021.01.29
Projekt Bezpiecznie do celu rozpoczęty

Tematem spotkania przedstawicieli lokalnych samorządów, Ośrodków Pomocy Społecznej oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie było przybliżenie projektu pn. "Usługi indywidualnego transportu door-to-door".

Na czym polega projekt?

Jego celem jest pomoc osobom, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się (osoby starsze i niepełnosprawne). W ramach projektu powiat nowodworski reprezentowany przez PCPR zapewni dojazd m.in. do placówek służby zdrowia, rehabilitacji itd., a transport będzie odbywał się za pomocą odpowiednio dostosowanego pojazdu dla osób z trudnościami w samodzielnym poruszaniu się.

2021.01.25
Najnowsze informacje dotyczące szczepień przeciw COVID-19

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta informuje, że w związku z realizacją Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 urzędy gmin i miast wprowadzają możliwość transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień, w tym osób niepełnosprawnych. Uruchomione zostają również infolinie dla obywateli, gdzie można uzyskać informacje na temat transportu do punktów szczepień czy ich lokalizacji.

2021.01.22
29. Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. #GramyzGłową

„Finał z głową” – takie hasło przyświeca tegorocznej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie za zebrane przez wolontariuszy fundusze zakupiony zostanie specjalistyczny sprzęt medyczny. W tym roku celem Orkiestry jest kupno urządzeń dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

 

2021.01.21
Chroń wody przed azotanami pochodzenia rolniczego - nabór wniosków ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji związanych z ochroną wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych. Z pomocy mogą skorzystać osoby prowadzące chów lub hodowlę zwierząt. Maksymalna kwota dofinansowania na jedno gospodarstwo wynosi 100 tysięcy zł.

2021.01.21
Wirtualny kurs tańca

W imieniu Niepodległej serdecznie zapraszamy na wirtualny kurs tańca z okazji karnawału. W każdy piątek od 22 stycznia do 12 lutego, za pośrednictwem profili "Niepodległa" i "Niepodległa. Miejsce spotkań", a także kanału YouTube Niepodległa będzie można poznać najmodniejsze tańce miejskie z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

2021.01.20
Karmnik z żółtymi ptakami

Pierwszy mróz i śnieg to sygnał, że czas wywiesić karmniki. Warto jednak wiedzieć jak mądrze dokarmiać, aby nie zaszkodzić ptakom.

Dokarmianie ptaków to duża odpowiedzialność. Jeśli jest źle zorganizowane może ptakom bardziej zaszkodzić niż chłód czy głód. Przypominamy o czym należy pamiętać decydując się na dostarczanie ptakom dodatkowego pożywienia zimą.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.