Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2019.04.17
Eliminacje powiatowe XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym łączy naukę z zabawą i elementami rywalizacji. Jego celem jest m.in. popularyzowanie przepisów i zasad bezpieczeństwa na drodze, upowszechnienie umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz promowanie roweru jako środka transportu. Eliminacje powiatowe zostały objęte patronatem Starosty Nowodworskiego. Gospodarzami turnieju była Szkoła Podstawowa nr 2 w Nasielsku.

 

2019.04.16
Partnerstwo międzypowiatowe relacja ze spotkania

W dniu 11 kwietnia br. w hotelu Windsor w Jachrance odbyła się specjalna konferencja pn. „Tworzenie Partnerstwa Międzypowiatowego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego”. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Powiatu Nowodworskiego, Powiatu Legionowskiego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim.
 

2019.04.16
Zmiana godzin pracy w dniu 19 kwietnia

Informujemy, iż w dniu 19 kwietnia br. (Wielki Piątek) Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim czynne będzie do godziny 13:00. Za utrudnienia przepraszamy.

 

2019.04.10
LOTTO Poland Bike Marathon w Nowym Dworze Mazowieckim

LOTTO Poland Bike Marathon wraca do legendarnej Twierdzy Modlin. W niedzielę 14 kwietnia, cykl wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowany przez Grzegorza Wajsa, zawita już jedenasty raz z rzędu do Nowego Dworu Mazowieckiego. Ta miejscowość, jako jedna z nielicznych, znajduje się na mapie Poland Bike od samego początku.

 

2019.04.10
Powiatowy Dzień Zdrowia

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Mieszkańców powiatu nowodworskiego 13 kwietnia br. na Powiatowy Dzień Zdrowia. Szczegóły znajdują się na plakacie.

2019.04.09
Partnerstwo międzypowiatowe

Już w najbliższy czwartek (11.04.2019 r.) z inicjatywy Powiatu Nowodworskiego, Powiatu Legionowskiego i Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się spotkanie pn.: "Tworzenie Partnerstwa Międzypowiatowego na rzecz ożywienia społeczno - gospodarczego". Relacja z wydarzenia już wkrótce.

2019.04.08
Ostrzeżenia 1 stopnia o złej jakości powietrza

W związku z przekroczeniem w 2019 r. poziomu III – Ostrzeżenie 1 stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 2,5 i PM 10 w powietrzu na obszarze województwa mazowieckiego Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ogłasza ostrzeżenia 1 stopnia.

2019.03.21
NIE nowotworom u dzieci

W dniach 18-19 marca br. na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim po raz trzeci zorganizowane zostały bezpłatne badania USG dla dzieci z powiatu nowodworskiego w wieku 9 miesięcy – 6 lat. Badania odbyły się w ramach akcji „Nie nowotworom u dzieci”, która na terenie naszego powiatu miała miejsce dzięki współpracy Starostwa Powiatowego, Fundacji Ronalda McDonalda oraz Hotelu Mazovia***.

 

2019.03.20
Giełda Szkół Ponadpodstawowych 2019 relacja

W dniu 15 marca br. na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się jubileuszowa, XX Giełda Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Nowodworskiego. Licznie przybyli uczniowie wraz z opiekunami mieli okazję do zapoznania się z ofertami edukacyjnymi szkół z terenu powiatu.

2019.03.20
E-PIT rozliczanie

14 marca br. w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbyło się specjalne szkolenie dotyczące internetowego rozliczania podatku PIT. Internetowe rozliczenie PIT oznacza oszczędność czasu, wygodę, a także szybszy zwrot podatku. Wśród osób odbywających szkolenie był Starosta Nowodworski Pan Krzysztof Kapusta oraz Wicestarosta Paweł Calak.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod

Starostwo Powiatowe jest czynne w:

poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek - piątek 8:00 - 16:00

Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje klientów w:

poniedziałek 9:00 - 16:45
wtorek - piątek 8:00 - 15:00

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.