Powiat Nowodworski

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2017.12.29
Nowy aparat RTG w Przychodni

Mieszkańcy powiatu nowodworskiego mogą już korzystać z nowego aparatu RTG. W dniu 19 grudnia 2017 r. w przychodni przy ul. Paderewskiego 7 w Nowym Dworze Mazowieckim oficjalnie odebrano sprzęt.

2017.12.27
Kondolencje

Panu Antoniemu Kręźlewiczowi Wójtowi Gminy Czosnów wyrazy szczerego współczucia i otuchy z powodu śmierci Mamy, a także Pani Katarzynie Kręźlewicz Przewodniczącej Rady Powiatu Nowodworskiego wyrazy szczerego i głębokiego współczucia z powodu śmierci Babci składają Magdalena Biernacka Starosta Nowodworski, Paweł Calak Wicestarosta Nowodworski oraz członkowie Zarządu Powiatu Nowodworskiego.

2017.12.27
Spotkanie wigilijne u policjantów

Przed świętami Bożego Narodzenia nowodworscy policjanci tradycyjnie spotykają się z przedstawicielami władz samorządowych, instytucji i służb, a także osobami na co dzień współdziałającymi z nimi w zakresie bezpieczeństwa, aby podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia świąteczne i noworoczne. W spotkaniu udział wzięli Starosta Nowodworski Magdalena Biernacka wraz z Wicestarostą Pawłem Calakiem.

2017.12.22
Podziękowania dla naszych partnerów

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, którzy wsparli nasze III spotkanie świąteczne z mieszkańcami powiatu nowodworskiego. Po raz kolejny wiemy, że możemy na WAS liczyć. DZIĘKUJEMY!

2017.12.22
Kampania informacyjna DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

Kradzież lub zgubienie portfela wiąże się z utratą dokumentów i kart płatniczych. Najważniejsze, by nie zostały one wykorzystane bez naszej wiedzy. Ratunkiem dla zasobów konta jest szybki telefon pod numer 828 828 828, a w przypadku dowodu osobistego czy prawa jazdy – kontakt z bankiem.

2017.12.22
Świąteczna paczka od Rady Powiatu

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia poprosiłam Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie o wskazanie rodziny, dla której radni Rady Powiatu Nowodworskiego oraz członkowie Zarządu mogliby przygotować przedświąteczny prezent.

2017.12.19
III spotkanie świąteczne z mieszkańcami powiatu za nami!

W sobotę 16 grudnia br. na parkingu przed Starostwem Powiatowym odbyło się już trzecie spotkanie świąteczne z mieszkańcami powiatu nowodworskiego. Ci którzy byli z nami mogli skorzystać z wielu atrakcji min. wysłuchać występu zespołów Acoustic Warsaw Band, „Totus Tuus” działającego w Parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim i „Czwartkowe Muzykowanie” z Liceum Ogólnokształcącego im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim.

2017.12.18
Koncert Kolęd i Pastorałek w Leoncinie

10 grudnia br. w Kościele pw. św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy w Leoncinie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika oraz Starosty Nowodworskiego Magdaleny Biernackiej odbył się Koncert kolęd i pastorałek. Organizatorami spotkania byli proboszcz ks. kan. Henryk Zarzycki we współpracy z radnym powiatowym Krystianem Busztą.

2017.12.13
Ważna informacji dot. zamknięcia parkingu

Szanowni Państwo,informujemy, że od godziny 15.30 dnia 15 grudnia 2017 roku (piątek) do godziny 20.00 dnia 16 grudnia 2017 roku (sobota)Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim wyłączy z użytkowania połowę parkingu od strony budynku siedziby Starostwa w związku z organizacją Spotkania świątecznego dla mieszkańców powiatu nowodworskiego, które odbędzie się dnia 16 grudnia 2017 roku. PROSIMY O NIEPOZOSTAWIANIE POJAZDÓW NA ZAMYKANEJ CZĘŚCI PARKINGU. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

2017.12.11
III Spotkanie Świąteczne mieszkańców powiatu nowodworskiego
Serdecznie zapraszamy na III Spotkanie Świąteczne mieszkańców powiatu nowodworskiego, które odbędzie się 16 grudnia 2017 r. od godziny 15:00 na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych. Szczegóły na plakacie.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Starostwo Powiatowe jest czynne w:

poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek - piątek 8:00 - 16:00

Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje klientów w:

poniedziałek 9:00 - 16:45
wtorek - piątek 8:00 - 15:00

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Magdalena Kamińska. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw. Do kompetencji Inspektora Ochrony Danych UODO nie należy natomiast załatwianie innych spraw, jak np. przyjmowanie zgłoszeń o wyznaczeniu IOD, przyjmowanie zgłoszeń o naruszeniach, udzielanie konsultacji czy rozpatrywanie skarg, które powinny być kierowane do UODO poprzez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą UODO przy użyciu odpowiednich formularzy.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

[obiekt mapy]

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.