Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Aktualności

2021.10.08
Nowy tomograf w Nowodworskim Centrum Medycznym

W piątkowy poranek (08.10.2021 r.) nastąpił uroczysty odbiór inwestycji adaptacji pracowni i montażu nowego tomografu komputerowego zrealizowanych w ramach projektu unijnego pt. "Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego". Nowy tomograf za kwotę blisko 1,7 mln złotych został zakupiony ze środków unijnych, przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Skarbu Państwa. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządu wojewódzkiego na czele z Marszałkiem Adamem Struzikiem, władze lokalnych samorządów, Dyrekcja i pracownicy Nowodworskiego Centrum Medycznego, lokalne media a także Starosta Krzysztof Kapusta i Wicestarosta Paweł Calak, którzy reprezentowali powiat nowodworski.

2021.10.08
Wydarzenie "Czosnów 1939"

W sobotnie pogodne popołudnie (tj. 2.10) odbyło się widowisko historyczne „Czosnów 1939” zrealizowane przez Gminę Czosnów w ramach operacji „Wojenne Ścieżki w Puszczy Kampinoskiej”. Patronatem honorowym wydarzenie objął Marszałek Województwa Mazowieckiego – Adam Struzik.

2021.10.07
Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadpodstawowych

W pięknej jesiennej odsłonie 1 października odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadpodstawowych. Trasa biegów wiodła ścieżkami w Twierdzy Modlin. W rywalizacji wzięli udział uczniowie z czterech szkół: LO Nowy Dwór Mazowiecki, Zespół Szkół nr 2 Nowy Dwór Mazowiecki, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Pomiechówek, Zespół Szkół Zawodowych Nasielsk.

2021.10.01
Wizja lokalna w Górkach

Wicestarosta Paweł Calak wraz z pracownikiem Wydziału Inwestycji i Dróg Powiatowych dokonali wizji lokalnej inwestycji przebudowy obiektu mostowego w miejscowości Górki gm. Leoncin. W tej chwili ruch na obiektach jest utrudniony, ale realizacja inwestycji przebiega zgodnie z planem.

Przypomnijmy, że druga część robót zlokalizowana jest w miejscowościach Kosewo oraz Chlebiotki, gm. Nasielsk. Wykonawca robót firma Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk z Pułtuska, planuje zakończenie robót zgodnie z umową, czyli do 23 grudnia 2021 r.

2021.09.30
Podziękowanie za odznakę

Serdecznie dziękuję za Odznakę Honorową PCK I stopnia Zarządowi Głównemu Polskiego Czerwonego Krzyża. Zawsze będę wspierał krwiodawców, bo wiem, że krew  jest bezcennym lekiem, który ratuje zdrowie i życie. Powiat Nowodworski zawsze będzie propagował krwiodawstwo wśród swoich mieszkańców.

Krzysztof Kapusta

Starosta Nowodworski

2021.09.23
Wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami na dofinansowanie wykształcenia na poziomie wyższym

Jesteś osobą z niepełnosprawnościami? Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym(np. studiów pierwszego i drugiego stopnia, nauki w szkole policealnej)? Złóż wniosek o dofinansowanie. 

2021.09.22
Październik Powiatowym Miesiącem Zdrowia

Nawet jeżeli czujemy się dobrze, warto regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Takie badania zwiększają szansę na wczesne wykrycie choroby i leczenie jej w początkowym stadium. W XXI wieku, ze względu na intensywny tryb życia, wszechobecny stres oraz nieprawidłową dietę, szacuje się że za 71% zgonów odpowiadają choroby cywilizacyjne, którym często można zapobiec. Dlatego zachęcamy do brania udziału w dostępnych badaniach profilaktycznych, a już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej organizowanej przez powiat nowodworski.

2021.09.20
Kwalifikacja wojskowa

Od 14 września br. na terenie powiatu nowodworskiego trwa kwalifikacja wojskowa. Zgodnie z Zarządzeniem Nr 304 Wojewody Mazowieckiego z dnia 21 lipca 2021 r., kwalifikacja wojskowa na terenie powiatu nowodworskiego prowadzona będzie do 15.10.2021 r.

2021.09.10
Podpisanie umowy na inwestycję drogową Nasielsk - Nuna

Dzisiaj podpisaliśmy umowę na przebudowę drogi powiatowej nr 2424W relacji Nasielsk – Nuna na odcinku o długości 950 m. Niniejsza inwestycja ma na celu poprawę jej stanu technicznego poprzez wykonanie nawierzchni bitumicznej wraz z robotami towarzyszącymi dotyczącymi poboczy, zjazdów oraz rowów drogowych. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowościach Żabiczyn oraz Lorcin, w gminie Nasielsk.

2021.09.06
Dożynki 2021

W niedzielę (29 sierpnia) w Muzeum Wsi Radomskiej odbyły się Dożynki Województwa Mazowieckiego. W tym roku święto plonów odbyło się w bardziej kameralnej atmosferze, gdyż delegacje dożynkowe mogły liczyć nie więcej niż 8 osób w związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną w kraju. Mimo tych niedogodności na miejsce stawiły się licznie delegacje z całego Mazowsza. Wśród nich obecne były również osoby reprezentujące powiat nowodworski.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 765 32 00, fax. +48 22 765 32 91
sekretariat: tel. +48 22 765 32 90
e-mail: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Deklaracja dostępności

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Starostwo Powiatowe jest czynne:

 • Poniedziałek 8.00 – 17.00
 • Wtorek – Czwartek 8.00 – 16.00
 • Piątek 8.00 – 15.00

Wydział Komunikacji i Transportu obsługuje w godzinach:

 • Poniedziałek 8.00 – 16.30
 • Wtorek – Czwartek 8.00 – 15.00
 • Piątek 8.00 – 14.00
 • Rejestracja pojazdów - tel. +48 22 765 32 84
 • Leasing - tel. +48 22 765 32 83
 • Prawa jazdy - tel. +48 22 765 32 82
 • Licencje - tel. +48 22 765 32 85

e-mail: komunikacja@nowodworski.pl

Informacje dotyczące przetwarzania danych

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.