Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2020.10.30
Pomoc dla DPS w Nasielsku w ramach projektu "Wsparcie dla Mazowsza"

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że w ramach projektu pn. „Wsparcie dla Mazowsza” Powiat Nowodworski pozyskał grant w wysokości 242 785,51 zł na łagodzenie skutków pandemii COVID-19 poprzez zapewnienie opieki nad Mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Nasielsku.

 

2020.10.28
Zmiana godzin pracy punktu pobrań wymazów do testów na obecność SARS-CoV-2

Szanowni Państwo, w imieniu Nowodworskiego Centrum Medycznego, Starosta Nowodworski informuje o zmianie godzin pracy punktu pobrań wymazów do testów na obecność koronawirusa, znajdującego się przy ul. Miodowej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim (na terenie Szpitala, przy bramie wjazdowej). Punkt pobrań działa także przy Przychodni Specjalistycznej przy ul. Paderewskiego 7.

 

2020.10.23
ARiMR - rusza nabór wniosków na dotacje dla rolników

Od poniedziałku 26 października, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczyna nabór wniosków w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”, czyli na tzw. małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny.

2020.10.20
Zakończono remont drogi powiatowej nr 2417W

Dobiegł końca remont drogi powiatowej nr 2417W przebiegającej przez Trębki Nowe i Henrysin w Gminie Zakroczym. W ramach prac ułożono nową nawierzchnię na odcinku o długości 1000 m. Wykonawcą inwestycji była firma Drogi i Mosty – Jan Kaczmarczyk, a koszt przedsięwzięcia wyniósł 474 747,47 zł brutto.

2020.10.19
Mapa kompetencji JST, czyli kto czym się zajmuje?

Jeśli nie wiesz do którego urzędu kogo zwrócić się w danej sprawie to wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę dostępną pod adresem: https://zpp.pl/kompetencje odpowiednie hasło i w ułamku sekundy otrzymasz odpowiedź do kogo należy się zwrócić, jakie przepisy regulują poszczególne działania, etc. Dzięki temu zainteresowany poznaje też obowiązującą podstawę prawną.

2020.10.15
Zasady odwiedzania pacjentów w oddziałach szpitalnych NCM

Szanowni Państwo, osoby odwiedzające pacjentów w oddziałach szpitalnych Nowodworskiego Centrum Medycznego muszą posiadać aktualny negatywny wynik testu na COVID-19 metodą wymazu. Badanie dokonywane jest odpłatnie w budynku Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej przy ul. Miodowej 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Czas oczekiwania na wynik to około 24 godziny.

2020.10.13
13 października - Dzień Ratownictwa Medycznego

Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego wszystkim Ratownikom Medycznym pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy jednocześnie za Państwa zaangażowanie i trud włożony w ratowanie ludzkiego życia. 

2020.10.01
Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków

1 października obchodzony jest Ogólnopolski Policyjny Dzień Odblasków.„Świeć Przykładem” to inicjatywa mająca na celu uświadamianie i przypominanie pieszym o obowiązku korzystania z elementów odblaskowych.

2020.09.29
Uroczystości ku pamięci Bohaterów września 1939 roku

W ubiegłą niedzielę odbyły się uroczystości z okazji 81 rocznicy wybuchu II wojny światowej i Obrony Modlina. Pamięć poległym Bohaterom oddali licznie zgromadzeni mieszkańcy, przedstawiciele lokalnych służb, harcerstwa a także przedstawiciele samorządów.

2020.09.29
Konferencja "Prewencja społeczna w Państwowej Straży Pożarnej województwa mazowieckiego"

25 września br. na terenie Centrum Edukacji i Historii Warszawskiej Straży Pożarnej Komendy Miejskiej PSP m. st. Warszawy odbyła się narada szkoleniowa pod hasłem „Prewencja społeczna w Państwowej Straży Pożarnej województwa mazowieckiego”. 

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.