Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Aktualności

2023.03.07
Podziękowanie

Miłe spotkanie z organizatorami Mistrzostw Mazowsza Juniorek i Juniorów w piłce siatkowej. Podziękowanie za wkład i zaangażowanie wręczyli Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta oraz Wicestarosta Paweł Calak.

2023.03.07
Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

Za nami kolejne zawody sportowe szkół ponadpodstawowych. Pamiątkowe statuetki wręczał Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Marcel Łukowski. Gratulujemy.

2023.03.06
Kalendarium statystycznych badań ankietowych 2023
W imieniu Urząd Statystyczny w Warszawie zapraszamy do zapoznania się z Kalendarium Statystycznych Badań Ankietowych realizowanych w 2023 roku.
Główny Urząd Statystyczny od wielu lat realizuje na terenie województwa mazowieckiego badania statystyczne za pośrednictwem ankieterów Urzędu Statystycznego w Warszawie.
W 2023 r. ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie lub osobiście z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w danym badaniu ankietowym.
2023.03.06
#Rozmawiaj#Reaguj
Kampania społeczna ma na celu zwiększenie świadomości społecznej oraz wskazanie odpowiednich wzorców zachowań w stosunku do dzieci, które często niewerbalnie sygnalizują, że zostały skrzywdzone.
 
2023.03.03
Ważna informacja dla przewoźników drogowych
Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta informuje, że zgodnie ze zmianami w Ustawie o transporcie drogowym przewoźnicy mają nowy obowiązek corocznego składania oświadczenia o liczbie zatrudnionych osób oraz kierowców do organu, który wydał zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego (Starosta Nowodworski).
Oświadczenie składa się co roku w terminie do 31 marca.
2023.03.02
Kondolencje

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. Marii Irek długoletniego pracownika Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Dworze Mazowieckim. Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia składają

Przewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego
Zdzisław Szmytkowski

Starosta Nowodworski
Krzysztof Kapusta

Wicestarosta Nowodworski
Paweł Calak

oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim

2023.03.01
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Od 2011 roku 1 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, aby upamiętnić tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawiali się narzuconej siłą władzy komunistycznej.

Dzień ten jest także formą uczczenia bólu i cierpienia jakich żołnierze drugiej konspiracji doznawali przez wszystkie lata PRL.

Data 1 marca nie jest przypadkowa. Tego dnia w 1951 roku w mokotowskim więzieniu komuniści strzałem w tył głowy zamordowali przywódców IV Zarządu Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość – Łukasza Cieplińskiego i jego towarzyszy walki. Tworzyli oni ostatnie kierownictwo ostatniej ogólnopolskiej konspiracji kontynuującej od 1945 roku, dzieło Armii Krajowej. 

2023.02.27
Kolejny etap e-usług w Starostwie Powiatowym

22 lutego br. Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta oraz Wicestarosta Paweł Calak podpisali umowę z firmą MKM Market Małgorzata Modzelewska z siedzibą w Warszawie na zakup sprzętu komputerowego oraz skanerów w ramach projektu pn.: Wdrożenie nowoczesnych e-usług dla Powiatu Nowodworskiego. Zakupionych zostanie 40 szt. komputerów stacjonarnych z monitorami oraz 2 skanery szczelinowe do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją. To kolejny krok w cyfryzacji naszego urzędu.

2023.02.27
niebieskie tło, serca na dłoniach, słoik z sercami

Jak wskazuje definicja organizacje pozarządowe to wszystkie podmioty, które nie są jednostkami albo organami administracji publicznej oraz których działalność nie jest nastawiona na osiąganie zysku. Jednak za tą definicją kryją się… ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania i chęci niesienia dobra.

2023.02.23
23 lutego to Światowy Dzień Walki z Depresją.

W Polsce na depresję choruje ok. 1,5 miliona osób. Na świecie, zgodnie z danymi WHO, ta liczba przekroczyła już 350 milionów. To najczęściej spotykane zaburzenie psychiczne.

Depresja to nie „lenistwo” ani „gorszy moment”. To choroba, przez którą każdego dnia życie traci aż 3 800 osób! Dlatego pod żadnym pozorem nie można jej lekceważyć. 

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 765 32 00, fax. +48 22 765 32 91
sekretariat: tel. +48 22 765 32 90
e-mail: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Deklaracja dostępności

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Starostwo Powiatowe jest czynne:

 • Poniedziałek 8.00 – 17.00
 • Wtorek – Czwartek 8.00 – 16.00
 • Piątek 8.00 – 15.00

Wydział Komunikacji i Transportu obsługuje w godzinach:

 • Poniedziałek 8.00 – 16.30
 • Wtorek – Czwartek 8.00 – 15.00
 • Piątek 8.00 – 14.00
 • Rejestracja pojazdów - tel. +48 22 765 32 84
 • Leasing - tel. +48 22 765 32 83
 • Prawa jazdy - tel. +48 22 765 32 82
 • Licencje - tel. +48 22 765 32 85

e-mail: komunikacja@nowodworski.pl

Informacje dotyczące przetwarzania danych

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.