Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Aktualności

2022.11.18
Strategia rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku

15 listopada br. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbyła się konferencja inaugurująca prace nad Strategią rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku.

Metropolia warszawska jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się aglomeracji w Europie, z silnymi aspiracjami do dążenia by być nowoczesnym ośrodkiem społeczno-gospodarczym. Metropolię warszawską współtworzy m.st. Warszawa oraz 69 gmin okolicznych i 9 powiatów. Jest to obszar o powierzchni 6 tys. km2, zamieszkały przez ponad 3 mln osób.

Materiały prezentowane podczas konferencji dostępne są do pobrania pod linkiem.

2022.11.17
Akademia Fundacji Banku Ochrony Środowiska

Akademia Fundacji BOŚ to ogólnopolski konkurs grantowy adresowany do młodzieży szkolnej oraz studentek i studentów. Ideą Konkursu jest wspieranie uczniów, nauczycieli i studentów działających w obszarze ochrony środowiska, biorąc pod uwagę przede wszystkim ich dotychczasowe osiągnięcia, a także projekt działań, które zamierzają sfinansować z uzyskanego w konkursie grantu.

Zapraszamy!

2022.11.16
telefon z aplikacją moje fizjo+, w tle pudełka, stopy i dłonie kobiety zwijającej matę do ćwiczeń

Narodowy Fundusz Zdrowia udostępnił do pobrania aplikację Moje Fizjo+, która doraźnie ma pomóc w walce z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, barku i biodra.

2022.11.15
czerwone tło, dzieci z przyborami szkolnymi i laptopem, postacie z bajek nad nimi, białe napisy z boku

Świadomość to pierwszy stopień, który dzieli nas od wielkiej zmiany w podejściu do szanowania zasobów planety. Kształtujemy ją wśród dzieci w klasach I-III i IV-V szkół podstawowych podczas Lekcji Ciepła, projektu edukacyjnego prowadzonego od ponad 6 lat.

2022.11.14
nieregularny obłok, w środku biały kaloryfer, termostat ustawiony na 20 stopni

Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie w kolejnej edycji akcji edukacyjnej „20 stopni” zachęca Polaków do niemarnowania ciepła systemowego i oszczędzania zasobów. W obliczu kryzysu paliwowego racjonalne korzystanie z ogrzewania staje się nie tylko stylem życia i mądrym wyborem dla naszego zdrowia, ale także koniecznością ekonomiczną.

2022.11.10
Otwarcie Filii Biblioteki Wojewódzkiej

Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Dworze Mazowiecki w nowej odsłonie.

Dziś (10.11.2022 r.) nastąpiło oficjalne otwarcie placówki w zmienionej lokalizacji przy ul. Ignacego Paderewskiego 22. Piękne, przestronne wnętrza, bogaty księgozbiór i miła obsługa dostępne są dla każdego zainteresowanego. W uroczystości otwarcia udział wzięli starosta nowodworski Krzysztof Kapusta wraz zastępcą - Pawłem Calakiem oraz przewodniczącym Rady Powiatu Zdzisławem Szmytkowskim.

2022.11.09
Szkoła do hymnu

10.11.br. w placówkach oświatowych wybrzmiał Mazurek Dąbrowskiego. O symbolicznej godzinie 11:11 z uczniami hymn odśpiewali Krzysztof Kapusta starosta nowodworski w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 oraz Paweł Calak wicestarosta nowodworski w Zespole Placówek Edukacyjnych.

2022.11.09
Konkurs "Domy marzeń"

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim młodzież klas budowlanych włączyła się w obchody Dni Budowlanych, które przypadają 25 września.

Podsumowaniem Dni Budowlanych było zorganizowanie konkursu „DOMY MARZEŃ”, do którego przystąpiło 130 uczniów Technikum Budownictwa oraz Technikum Robót Wykończeniowych. Za najlepsze prace uczniowie zostali nagrodzeni przez firmy budowlane współpracujące ze szkołą oraz przez samorząd powiatu nowodworskiego.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłości.

2022.11.04
czarne tło, biało czerwony napis Trenuj MMA w szkole, obok mężczyźni walczący ze sobą

Drodzy Rodzice i Uczniowie szkół ponadpodstawowych, dla których podmiotem prowadzącym jest powiat nowodworski! Wspólnie z Powiatową Akademią Sportów Walki przypominamy o BEZPŁATNYCH szkolnych treningach MMA dla uczniów z Nasielska i Nowego Dworu Mazowieckiego.

2022.11.03
Mazowiecki Drum Master Challenge Łomiankowski Groove 2022

Wszystkich perkusistów, którzy nie uczęszczali do szkół muzycznych, zapraszamy do wzięcia w konkursie „Mazowiecki Drum Master Challenge Łomiankowski Groove 2022”.

„Mazowiecki Drum Master Challenge Łomiankowski Groove 2022” to pierwszy w województwie mazowieckiem konkurs dla perkusistów, którzy nie uczęszczali do szkół muzycznych i nie są ich absolwentami.

Finał konkursu, który odbędzie się w niedzielę 11 grudnia, będzie stanowił element całodniowego wydarzenia, w skład, którego wejdą warsztaty muzyczne dla finalistów oraz koncert zaproszonej gwiazdy. Koncert będzie ogólnodostępny i bezpłatny dla jego uczestników.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. +48 22 765 32 00, fax. +48 22 765 32 91
sekretariat: tel. +48 22 765 32 90
e-mail: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Deklaracja dostępności

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Starostwo Powiatowe jest czynne:

 • Poniedziałek 8.00 – 17.00
 • Wtorek – Czwartek 8.00 – 16.00
 • Piątek 8.00 – 15.00

Wydział Komunikacji i Transportu obsługuje w godzinach:

 • Poniedziałek 8.00 – 16.30
 • Wtorek – Czwartek 8.00 – 15.00
 • Piątek 8.00 – 14.00
 • Rejestracja pojazdów - tel. +48 22 765 32 84
 • Leasing - tel. +48 22 765 32 83
 • Prawa jazdy - tel. +48 22 765 32 82
 • Licencje - tel. +48 22 765 32 85

e-mail: komunikacja@nowodworski.pl

Informacje dotyczące przetwarzania danych

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.