Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.04.13
ARMiR przypomina trwa kampania dopłat 2021

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina: trwa kampania dopłat 2021 – wnioski tylko przez Internet.

15 marca ruszył nabór wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 rok. Od tego roku rolnicy mogą składać je jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.

 

2021.04.13
Umów wizytę w Urzędzie Skarbowym

Trwa akcja rozliczania PIT za 2020 r., w czasie, której miliony podatników składają swoje roczne zeznanie podatkowe. Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić bez wychodzenia z domu on-line, m.in. poprzez uruchomiony od lutego 2021 r. serwis e-Urząd Skarbowy na podatki.gov.pl.

W sytuacjach, gdy nie możesz załatwić swojej sprawy elektronicznie lub przez telefon i chcesz osobiście udać się do urzędu skarbowego, umów się i zarezerwuj termin i godzinę swojej wizyty. 

2021.04.12
Sposób na sukces

Ogólnopolski konkurs "Sposób na Sukces"

Ruszyła XXI edycja ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

2021.04.09
Baner promujący konkurs "WyMODELuj swoje marzenia"

Marzenia są siłą napędowa naszego życia, pozwalają złapać wiatr w żagle i rozwinąć skrzydła. W przypadku młodych ludzi w naturalny sposób mogą stać się sposobem na życie. Do nich adresowany jest konkurs "WyMODELuj swoje marzenia" organizowany przez firmę Model Opakowania Sp. z o.o. i organizacje pozarządowej: Stowarzyszenie MOC Młodzieżowa Organizacja Czosnkowska i Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

2021.04.08
Punkty szczepień aktualizacja

W kwietniu uruchomione zostaną zapisy dla kolejnych roczników. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym. Zachęcamy do śledzenia strony: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Na tą chwilę, dodatkowe punkty szczepień utworzone zostaną na terenie gmin Nowy Dwór Mazowiecki (2 PSM), Zakroczym i Czosnów. W przypadku zmian, będziemy informować Państwa na bieżąco.

2021.04.08
Konkurs Powiat nowodworski - moja mała ojczyzna

Zapraszamy do udziału w  konkursie pn.: "Powiat nowodworski - moja mała ojczyzna", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach. Konkurs objęty został honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego oraz Burmistrza Zakroczymia. Zachęcamy uczniów szkół z całego powiatu nowodworskiego do udziału w konkursie. 

2021.04.07
Podziękowanie za punkty szczepień

W związku z realizacją założeń Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, serdecznie dziękuję Wójtom i Burmistrzom gmin z terenu powiatu nowodworskiego za podjęcie inicjatywy i zaangażowanie w tworzenie Samorządowych Punktów Szczepień Masowych, które przyczynią się do przyspieszenia procesu szczepień i odciążenia szpitala i POZ-ów od tego zadania, umożliwiając skupienie się na walce z koronawirusem.

2021.04.07
Niebieskie tło, zdjęcie laptopa i napis Formularz kwalifikacji na test w kierunku SARS-CoV-2

Rejestracja na test w kierunku COVID-19 dostępna jest również poprzez udostępniony formularz na stronie rządowej. Osoby dorosłe, które podejrzewają u siebie lub swojego dziecka zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2, mogą bez kontaktu z lekarzem POZ wypełnić prosty formularz i sprawdzić, czy kwalifikują się do testu.

2021.03.30
Giełda szkół odwołana

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną, XXI Powiatowa Giełda Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Nowodworskiego nie odbędzie się.

Wszelkie informacje dotyczące oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu ukażą się niebawem na naszym profilu na Facebooku oraz stronie internetowej www.nowodworski.pl zakładka Edukacja

2021.03.30
Stop wypalaniu traw!

Wraz ze wzrostem temperatury i zbliżającą się wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw.

Pamiętajmy - wypalanie traw jest niezgodne z prawem i grożą za to surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W 2020 roku na terenie powiatu nowodworskiego strażacy PSP i OSP interweniowali 139 razy podczas pożarów traw i nieużytków. Strażacy zaangażowani w gaszenie pożarów traw na łąkach i nieużytkach, w tym samym czasie mogą być potrzebni do ratowania życia, zdrowia i mienia ludzkiego w innym miejscu. Może się zdarzyć, że przez lekkomyślność ludzi związaną z wypalaniem traw, nie dojadą z pomocą na czas tam, gdzie będą bardzo potrzebni.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.