Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.04.08
Punkty szczepień aktualizacja

W kwietniu uruchomione zostaną zapisy dla kolejnych roczników. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym. Zachęcamy do śledzenia strony: https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Na tą chwilę, dodatkowe punkty szczepień utworzone zostaną na terenie gmin Nowy Dwór Mazowiecki (2 PSM), Zakroczym i Czosnów. W przypadku zmian, będziemy informować Państwa na bieżąco.

2021.04.07
Podziękowanie za punkty szczepień

W związku z realizacją założeń Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, serdecznie dziękuję Wójtom i Burmistrzom gmin z terenu powiatu nowodworskiego za podjęcie inicjatywy i zaangażowanie w tworzenie Samorządowych Punktów Szczepień Masowych, które przyczynią się do przyspieszenia procesu szczepień i odciążenia szpitala i POZ-ów od tego zadania, umożliwiając skupienie się na walce z koronawirusem.

2021.04.07
Niebieskie tło, zdjęcie laptopa i napis Formularz kwalifikacji na test w kierunku SARS-CoV-2

Rejestracja na test w kierunku COVID-19 dostępna jest również poprzez udostępniony formularz na stronie rządowej. Osoby dorosłe, które podejrzewają u siebie lub swojego dziecka zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2, mogą bez kontaktu z lekarzem POZ wypełnić prosty formularz i sprawdzić, czy kwalifikują się do testu.

2021.03.30
Giełda szkół odwołana

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną, XXI Powiatowa Giełda Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Nowodworskiego nie odbędzie się.

Wszelkie informacje dotyczące oferty edukacyjnej szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu ukażą się niebawem na naszym profilu na Facebooku oraz stronie internetowej www.nowodworski.pl zakładka Edukacja

2021.03.30
Stop wypalaniu traw!

Wraz ze wzrostem temperatury i zbliżającą się wiosną rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw.

Pamiętajmy - wypalanie traw jest niezgodne z prawem i grożą za to surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

W 2020 roku na terenie powiatu nowodworskiego strażacy PSP i OSP interweniowali 139 razy podczas pożarów traw i nieużytków. Strażacy zaangażowani w gaszenie pożarów traw na łąkach i nieużytkach, w tym samym czasie mogą być potrzebni do ratowania życia, zdrowia i mienia ludzkiego w innym miejscu. Może się zdarzyć, że przez lekkomyślność ludzi związaną z wypalaniem traw, nie dojadą z pomocą na czas tam, gdzie będą bardzo potrzebni.

2021.03.24
Awans do półfinałów Mistrzostw Polski w piłce siatkowej!

W miniony weekend Nowodworzanki rozegrały turniej ćwierćfinałowy w Białymstoku. Pokonały UKS Chobrzany, BAS Białystok oraz Gedanię Gdańsk i razem z SMS Wieliczka zameldowały się w półfinałach Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Gratulacje i powodzenia w kolejnych meczach składa Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta. Trzymamy kciuki.

2021.03.23
Drodzy Krwiodawcy

Dzięki Waszej aktywności stany magazynowe krwi i jej składników są w pełni zabezpieczone.

W związku z dynamicznie rozwijającą się pandemią koronawirusa, rośnie zapotrzebowanie na osocze od ozdrowieńców. W związku z tym, Oddział Terenowy RCKiK w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Paderewskiego 7 apeluje o oddawanie osocza przez ozdrowieńców – mężczyzn, którzy nie byli szczepieni na Covid 19.

2021.03.22
22 marca Światowy Dzień Wody

„Doceń wodę!” to hasło przewodnie tegorocznego Światowego Dnia Wody, które przypomina nam jak cennym jest ona zasobem. Bez niej nie tylko nie ma życia, ale praktycznie każdej otaczającej nas rzeczy, gdyż wykorzystuje się ją zarówno w procesach produkcyjnych, jak i rolnictwie. Z tej racji nie możemy pozwolić sobie na jej marnotrawstwo, szczególnie w czasach gwałtownych zmian klimatycznych i ekstremalnych zjawisk pogodowych, takich jak susza i powódź, kiedy nie tylko nie możemy efektywnie korzystać z jej dobrodziejstw, ale też zmagamy się z jej niszczącą siłą. Dlatego musimy docenić wodę i ją retencjonować, czyli gromadzić w miejscu gdzie spadła, żeby nigdy jej nam nie zabrakło.

2021.03.15
Jestem z Mazowsza - to powód do dumy!

Uczysz się w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej? Przygotuj pracę plastyczną, fraszkę lub esej i weź udział w konkursie, którego ideą jest budowanie w dzieciach i młodzieży poczucia dumy z przynależności do regionu Mazowsza, a także zainteresowanie lokalną historią, kulturą i tradycjami.

 

2021.03.12
Poszukiwani kandydaci na rodziców zastępczych!

Poszukujemy osób, które podejmą się sprawowania pieczy nad dziećmi, jako rodzina zastępcza zawodowa lub osoby prowadzące rodzinny dom dziecka. Zapewniamy odpowiednie warunki lokalowe, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia oraz wsparcie i pomoc psychologiczno – pedagogiczną.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.