Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2020.12.22
Zmiana siedziby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z przeniesieniem siedziby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim do nowej lokalizacji przy ul. Chemików 6 kontakt telefoniczny z Poradnią możliwy jest wyłącznie pod numerem 601 500 614.

2020.12.18
"Razem pomagamy tym, którym zabrakło szczęścia"
„Razem pomagamy tym, którym zabrakło szczęścia" - to hasło przyświeca tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Szczęście, choć przez każdego z nas postrzegane inaczej, w tym roku zamyka się najczęściej w słowach: zdrowie, rodzina, bliskość. Szczególnie w tak trudnym czasie jak mijający właśnie rok, warto rozejrzeć się wokół, podać rękę tym, którzy nas potrzebują.
2020.12.17
"Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością"

Szanowni Państwo, Fundacja Znajdź Pomoc prowadzi rekrutację do projektu pn. "Droga do wymarzonej pracy dla absolwenta z niepełnosprawnością" w ramach programu "Absolwent", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dla uczestników przygotowano warsztaty oraz spotkania online ze specjalistami.

2020.12.17
Przekaż 1% podatku Organizacjom Pożytku Publicznego z powiatu nowodworskiego

Przekazanie 1% jest dobrowolne, a podatnik z punktu widzenia finansowego nic nie zyskuje, ale też nic nie traci. Jeśli weźmiemy pod uwagę aspekt dobroczynności, to okaże się, że można wytypować co najmniej kilka ważnych powodów, dla których warto przekazywać 1%. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego Organizacjom Pożytku Publicznego z terenu powiatu nowodworskiego.

2020.12.17
Grupy wsparcia online - porady psychologiczne

Szanowni Państwo, informujemy o możliwości uzyskania pomocy psychologicznej w grupach wsparcia online, zorganizowanych przez Fundację ADRA Polska, portal Grupawsparcia.pl i Fundację PZU. Prowadzone przez ekspertów grupy opierają się o bezpłatne poradnictwo psychologiczne.

2020.12.14
Aktualna organizacja pracy w Nowodworskim Centrum Medycznym

Szanowni Państwo, zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego, od 14 grudnia br. w Nowodworskim Centrum Medycznym zmieniają się zasady organizacji pracy szpitala.

2020.12.10
Zamknięcie izolatoriów w hotelach Royal i Palace w Modlinie

Szanowni Państwo, informujemy, że zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego, z dniem 10 grudnia br. uchylono polecenie prowadzenia przez Nowodworskie Centrum Medyczne opieki medycznej w specjalnie utworzonych izolatoriach w hotelu Royal i hotelu Palace w Modlinie.

 

2020.12.09
Punkty pobrań wymazów w kierunku SARS-CoV-2 - aktualne informacje

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż z dniem 7 grudnia br. punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19 przy ul. Paderewskiego 7 w Nowym Dworze Mazowieckim został zamknięty. Ponadto z dniem dzisiejszym (9 grudnia) zmienia się czas pracy punktu pobrań w Nowodworskim Centrum Medycznym przy ul. Miodowej 2.

 

2020.12.03
Policyjne e-usługi dla obywateli

Szanowni Państwo, w celu ułatwienia komunikacji z jednostkami Policji na terenie całego kraju, uruchomiony został portal Policja e-usługi. W ramach projektu policyjnych e-usług dostępna jest Centralna Książka Telefoniczna online, za pomocą której połączymy się z policjantem przez telefon lub poprzez rozmowę wideo. Dzięki CKT znajdziemy również najbliższą jednostkę policji.

 

2020.12.02
Zapraszamy na Mikołajkowe Kino Samochodowe!

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Mikołajek Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta i Wicestarosta Paweł Calak serdecznie zapraszają na wydarzenie "Mikołajkowe Kino Samochodowe", objęte patronatem Starosty Nowodworskiego. Organizatorzy przygotowali świąteczny seans zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.