Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2020.12.14
Aktualna organizacja pracy w Nowodworskim Centrum Medycznym

Szanowni Państwo, zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego, od 14 grudnia br. w Nowodworskim Centrum Medycznym zmieniają się zasady organizacji pracy szpitala.

2020.12.10
Zamknięcie izolatoriów w hotelach Royal i Palace w Modlinie

Szanowni Państwo, informujemy, że zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego, z dniem 10 grudnia br. uchylono polecenie prowadzenia przez Nowodworskie Centrum Medyczne opieki medycznej w specjalnie utworzonych izolatoriach w hotelu Royal i hotelu Palace w Modlinie.

 

2020.12.09
Punkty pobrań wymazów w kierunku SARS-CoV-2 - aktualne informacje

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż z dniem 7 grudnia br. punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19 przy ul. Paderewskiego 7 w Nowym Dworze Mazowieckim został zamknięty. Ponadto z dniem dzisiejszym (9 grudnia) zmienia się czas pracy punktu pobrań w Nowodworskim Centrum Medycznym przy ul. Miodowej 2.

 

2020.12.03
Policyjne e-usługi dla obywateli

Szanowni Państwo, w celu ułatwienia komunikacji z jednostkami Policji na terenie całego kraju, uruchomiony został portal Policja e-usługi. W ramach projektu policyjnych e-usług dostępna jest Centralna Książka Telefoniczna online, za pomocą której połączymy się z policjantem przez telefon lub poprzez rozmowę wideo. Dzięki CKT znajdziemy również najbliższą jednostkę policji.

 

2020.12.02
Zapraszamy na Mikołajkowe Kino Samochodowe!

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Mikołajek Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta i Wicestarosta Paweł Calak serdecznie zapraszają na wydarzenie "Mikołajkowe Kino Samochodowe", objęte patronatem Starosty Nowodworskiego. Organizatorzy przygotowali świąteczny seans zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

2020.12.02
Nabór wniosków na wsparcie dla gospodarstw rolnych i rozwoju usług rolniczych

Od 30 listopada br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o pomoc finansową z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Prowadzony nabór dotyczy wsparcia realizacji inwestycji zabezpieczających gospodarstwa przed skutkami suszy oraz pomocy w rozwoju usług rolniczych.

2020.11.30
Postaw na słońce

W imieniu organizatora Fundacji Banku Ochrony Środowiska serdecznie zapraszamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wszystkich typów do udziału w VII edycji projektu „Postaw na Słońce”. Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia 2020 r. Więcej informacji znajduje się w linkach lub na stronie www.fundacjabos.pl

2020.11.27
Zapraszamy do korzystania z e-booków

Szanowni Państwo, z uwagi na zamknięcie bibliotek do 27 grudnia, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Dworze Mazowieckim wprowadza dla czytelników możliwość korzystania z e-booków. Aby uzyskać dostęp do publikacji w formie elektronicznej należy kliknąć w link: Katalog e-booków. Następnie trzeba zalogować się na internetowe konto czytelnika.

2020.11.26
Nowodworski projekt do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza zakwalifikowany do realizacji

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że projekt do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza nr 223 – Poprawa bezpieczeństwa na drodze wojewódzkiej nr 630 na terenie Gminy Nowy Dwór Mazowiecki został zakwalifikowany do realizacji. W związku z tym w przyszłym roku doświetlone zostaną cztery przejścia dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

2020.11.23
Apel Dyrekcji Nowodworskiego Centrum Medycznego
W imieniu Dyrekcji Nowodworskiego Centrum Medycznego publikujemy apel do WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW oraz FIRM o wszelaką pomoc, związaną z zapewnieniem ciągłości funkcjonowania naszego Szpitala. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sekretariat@ncm.med.pl. Za każdą nawet najmniejszą pomoc serdecznie dziękujemy. Nr konta bankowego do wpłat: 04 8009 1062 0012 9554 2007 0322.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.