Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

2021.01.21
Chroń wody przed azotanami pochodzenia rolniczego - nabór wniosków ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji związanych z ochroną wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych. Z pomocy mogą skorzystać osoby prowadzące chów lub hodowlę zwierząt. Maksymalna kwota dofinansowania na jedno gospodarstwo wynosi 100 tysięcy zł.

2021.01.21
Wirtualny kurs tańca

W imieniu Niepodległej serdecznie zapraszamy na wirtualny kurs tańca z okazji karnawału. W każdy piątek od 22 stycznia do 12 lutego, za pośrednictwem profili "Niepodległa" i "Niepodległa. Miejsce spotkań", a także kanału YouTube Niepodległa będzie można poznać najmodniejsze tańce miejskie z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

2021.01.20
Karmnik z żółtymi ptakami

Pierwszy mróz i śnieg to sygnał, że czas wywiesić karmniki. Warto jednak wiedzieć jak mądrze dokarmiać, aby nie zaszkodzić ptakom.

Dokarmianie ptaków to duża odpowiedzialność. Jeśli jest źle zorganizowane może ptakom bardziej zaszkodzić niż chłód czy głód. Przypominamy o czym należy pamiętać decydując się na dostarczanie ptakom dodatkowego pożywienia zimą.

2021.01.18
Warto się zaszczepić...

Drodzy Państwo, wraz z pojawieniem się szczepionki na COVID-19, powstało wiele wątpliwości, co do zasadności i bezpieczeństwa jej stosowania. To naturalne, że coś, czego nie znamy, czego nie mieliśmy okazji sprawdzić, budzi w nas niepokój. Mając jednak na względzie dotychczasowe doświadczenia i skutki pandemii, jakie dotykają każdego z nas, obecny stan zdrowotny społeczeństwa oraz sytuację gospodarczą kraju, jestem zdania, że szczepienia mogą być jedynym słusznym rozwiązaniem, które umożliwi nam skuteczną walkę z wirusem.

2021.01.13
Najnowsze informacje dotyczące szczepień przeciw COVID-19

15 stycznia rozpocznie się kolejny etap Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Najpierw zaszczepieni zostaną seniorzy powyżej 80. roku życia. Rejestracja dla tych osób potrwa od 15 do 21 stycznia.

2021.01.13
Program wyrównywania szans między regionami

Powiat nowodworski został zakwalifikowany do uczestnictwa w "Programie wyrównywania różnic między regionami III" w 2021 r., którego celem są działania prowadzące do podniesienia komfortu funkcjonowania osób niepełnosprawnych w środowisku. Realizacja przedsięwzięcia opiera się o zwiększenie dostępności architektonicznej w urzędach, placówkach edukacyjnych i m. in. wielorodzinnych budynkach mieszkalnych.

2021.01.12
Poprawa odwodnienia na drodze powiatowej

11.01.2021 r. została podpisana umowa na długo wyczekiwaną inwestycję, mającą na celu poprawę odwodnienia drogi powiatowej nr 2405W Sowia Wola–Augustówek–Czosnów.

Droga przewidziana do przebudowy znajduje się w miejscowościach Wrzosówka, Wólka Czosnowska, Jesionka, Małocice w gminie Czosnów.

 

2021.01.08
Zapraszamy do udziału w konkursie "Mistrz Recyklingu i Przyjaciele"

Wraz z Fundacją Chlorofil zapraszamy uczniów klas IV-VII do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym – „Mistrz Recyklingu i Przyjaciele”, który rozpocznie się 15 stycznia br. Uczestnicy będą mieli za zadanie stworzenie projektu puzzli lub gry planszowej na temat segregacji odpadów, a także wykonanie makiety sprzętu elektronicznego z materiałów recyklingowych.

2021.01.07
Zbiórka funduszy na sprzęt dla OSP Nowy Dwór Mazowiecki

Serdecznie zachęcamy do wsparcia prowadzonej przez OSP Nowy Dwór Mazowiecki zbiórki funduszy na zakup kompresora do nabijania butli powietrznych. Nowy sprzęt usprawni pracę strażaków podczas działań operacyjnych prowadzonych na terenie powiatu nowodworskiego.

 

2021.01.05
Szczepienia przeciw COVID-19 w powiecie nowodworskim

Szanowni Państwo, Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego uprzejmie informuje, iż nasz podmiot leczniczy rozpoczął szczepienia przeciw COVID-19. W dniu 4 stycznia 2021 roku dotarło do nas, z tygodniowym opóźnieniem - 630 sztuk szczepionek.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.