Turnieje i konkursy

Turniej koszykówki dziewcząt

W dniu 21 marca 2018 r. w Hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej piłki koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowodworskiego. W turnieju uczestniczyły 4 zespoły: Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim,  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku, Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku, dalsze miejsca zajęły drużyny:  Zespołu Szkól Nr 2 w Nowym Dworze Maz., Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku, Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Mazowieckim.

Najlepszą koszykarką turnieju została Justyna Michałowska  uczennica Zespołu Szkół Nr 2  w Nowym Dworze Mazowieckim.

Drużyny występujące w turnieju oraz najlepsza koszykarka zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, dyplomami i medalami, które wręczał wicestarosta Paweł Calak.