Aktywność organizacji pozarządowych

Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Nowodworskiego

Niepodległościowo, zdrowo i sportowo było w gminie Czosnów 11 listopada 2023 r. W Szkole Podstawowej w Małocicach odbył się wyjątkowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Starosty Nowodworskiego w patriotycznym wydaniu. Moc sportowych wrażeń i doping kibiców zagrzewał drużyny do walki o najwyższe trofea.

Spotkanie organizacji pozarządowych z NIW

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta wraz z Narodowym Instytutem Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zorganizował spotkanie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu nowodworskiego z przedstawicielami NIW-CRSO.

Nadanie Sztandaru Stowarzyszeniu Marynarzy Rezerwistów 12 Wolińskiego Dywizjonu Trałowców

W ostatnią niedzielę sierpnia 2023 r., w sercu Kampinosu w małej miejscowości Wiersze, Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta miał okazję uczestniczyć w uroczystości nadania Sztandaru Stowarzyszeniu Marynarzy Rezerwistów 12 Wolińskiego Dywizjonu Trałowców.

Odkryj Fort III Pomiechówek

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta, Fundacja Fort III Pomiechówek zapraszają do poznania historii Fortu III w Pomiechówku. Dzięki Ministerstwu Obrony Narodowej oraz Fundacji Fort III Pomiechówek, które realizują projekt pod nazwą „Fort III Pomiechówek – dziedzictwo, edukacja, turystyka” jest to możliwe.