Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Menu

Odnośniki

Menu

Aktualności

2021.01.15
Zmieniamy organizację pracy

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim przywraca bezpośrednią obsługę.

Obowiązuje zasada jedna osoba na jedno obsługujące okienko.Osoby mające sprawy w wydziale obowiązuje noszenie maseczki i rękawiczek, zachowanie odpowiedniego dystansu oraz dezynfekcja. Bankowy punkt kasowy otwarty w godzinach pracy urzędu.
 

Filia w Nasielsku

W związku z panującą epidemią koronawirusa, informujemy, że Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Nasielsku od dnia 22 lutego 2021 r. do odwołania będzie przyjmować interesantów tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie pod numerem 23 69 33 016.
2021.05.06
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 42

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Warszawie ostrzega o silnym wietrze. Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

2021.05.05
Zmiany w pracy szpitala

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci❗

Informujemy, że zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego z dnia 26 kwietnia 2021 r., szpital powiatowy realizuje świadczenia opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Od dnia 4 maja 2021 roku podmiot leczniczy zapewnia 32 łóżka dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, w tym 6 łóżek intensywnej terapii z kardiomonitorem oraz możliwością prowadzenia tlenoterapii i wentylacji mechanicznej oraz 3 łóżka dla pacjentów z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2.

2021.04.30
3 Maja Święto Konstytucji

3 Maja Polacy na całym świecie obchodzą święto narodowe upamiętniające przyjęcie w 1791 r. pierwszej w Europie i drugiej na świecie spisanej konstytucji.

2021.04.30
2 Maja Święto Flagi

Zapraszamy do włączenia się do akcji #mojaflaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja. Zachęcamy do sfotografowania swojej flagi i podzielania się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #mojaflaga.

2021.04.30
Powodzenia na maturze

Kochani Maturzyści, przyjmijcie życzenia powodzenia na egzaminie maturalnym od Starosty Nowodworskiego Krzysztofa Kapusty i Wicestarosty Nowodworskiego Pawła Calaka. Trzymamy za Was kciuki!

2021.04.30
Konkurs Powiat nowodworski - moja mała ojczyzna

Zapraszamy do udziału w  konkursie pn.: "Powiat nowodworski - moja mała ojczyzna", którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Wojszczycach. Konkurs objęty został honorowym patronatem Starosty Nowodworskiego oraz Burmistrza Zakroczymia. Zachęcamy uczniów szkół z całego powiatu nowodworskiego do udziału w konkursie. 

Prace możecie przesyłać do 4 maja br. włącznie.

2021.04.29
Kolejny powszechny punkt szczepień tym razem w Pomiechówku

Prawdopodobnie w najbliższym czasie do listy nowopowstałych trzech punktów szczepień powszechnych w Nowym Dworze Mazowieckim i Zakroczymiu, dołączy punkt w Pomiechówku. Lokalizacja punktu to Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku, ul. Jana Kilińskiego 1.

2021.04.26
Nowe defibrylatory dla Nowodworskiego Centrum Medycznego!
W ubiegły czwartek 15 kwietnia Zarząd Powiatu Nowodworskiego z Przewodniczącym Starostą Krzysztofem Kapustą na czele, zdecydował o zakupie trzech defibrylatorów dla Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim o łącznej wartości 127 800,00 zł. Sprzęt zostanie zakupiony ze środków powiatu nowodworskiego z przeznaczeniem na potrzeby tzw. oddziałów covidowych. W związku z dużą liczbą obsługiwanych pacjentów doposażenie nowodworskiego szpitala jest niezbędne dla ratowania życia i zdrowia nas wszystkich.
2021.04.26
Fiolka, igła, szczepionka covid

Starosta Krzysztof Kapusta oraz Dyrektor Nowodworskiego Centrum Medycznego Jacek Kacperski informują, że po otrzymaniu pozytywnej opinii Narodowego Funduszu Zdrowia, w porozumieniu z Miastem Nowy Dwór Mazowiecki oraz Gminą Zakroczym, na terenie powiatu nowodworskiego wkrótce uruchomione zostaną trzy dodatkowe punkty szczepień powszechnych. Termin rozpoczęcia szczepień planowany jest zgodnie z najbliższą dostawą szczepionek.

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.