Powiat Nowodworski

Przejście do sekcji:

Odnośniki

Menu

Wszystkie aktualności

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy

Starosta Nowodworski Krzysztof Kapusta, Wicestarosta Nowodworski Paweł Calak wraz z Burmistrzem Nasielska Bogdanem Ruszkowskim oraz Dyrektorem Nasielskiego Ośrodka Kultury Markiem Tycem serdecznie zapraszają na pierwszy w Nasielsku, świąteczny Jarmark Bożonarodzeniowy!

Zapraszamy na stronę internetową, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje: www.jarmark.nasielsk.pl

Otwarcie Jarmarku –  4.12.2021 r. (sobota)

O godzinie 16:00 przy skwerze im. Jana Pawła II w Nasielsku rozbłyśnie pierwsza gwiazdka! Uroczyście otworzymy pierwszy nasielski Jarmark Bożonarodzeniowy! Będzie to także okazja do podziękowania partnerom wydarzenia oraz wszystkim zaangażowanym osobom
i wystawcom, dzięki którym będziemy mogli tego dnia świętować zbliżające się Boże Narodzenie i cieszyć się prawdziwie bajkową scenerią.

Konkursy, zabawy rodzinne – 4.12.2021 r. (sobota)

W magiczny klimat wprowadzą nas mieszkańcy Cieksyna - program artystyczny zapewni Sagitarius Projekt Agencja Artystyczno-Reklamowa na czele z Panią Kingą Szczypek. Już od godziny 16:15 możemy się spodziewać oprawy świątecznej w najlepszym wydaniu, gdyż jak mówi Pani Kinga: Pod nazwą „Sagitarius Projekt” kryje się wyobraźnia osób gotowych podjąć każde wyzwanie. Konkursom i zabawom rodzinnym, które poprowadzą Pan Szron i Królowa Śniegu nie będzie końca.

Spektakl teatralny – 4.12.2021 r. (sobota)

Atrakcją dla najmłodszych i nie tylko.. ;) z pewnością będzie spektakl teatralny pod nazwą „Tajemnicze przypadki Św. Mikołaja”. Świat pędzi do przodu, każdy z nas biegnie, byle szybciej, byle zdążyć... Ale przychodzi ten specjalny, świąteczny czas i warto się zatrzymać, żeby choć przez krótką chwilę znów być dzieckiem, by uśmiechnąć się do siebie i innych,
by przypomnieć sobie, jak to jest cieszyć się z małych rzeczy.

Spektakl przepełniony jest humorem, piosenkami i ciepłem nadchodzących świąt. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny.

Spotkanie ze świętym Mikołajem – 4.12.2021 r. (sobota)

Prawdziwy Jarmark nie mógłby się odbyć bez Świętego Mikołaja, który prosto ze swej śnieżnej krainy przybędzie, by rozdać podarunki najgrzeczniejszym dzieciom J. Od godziny 17:30 będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem w specjalnie przygotowanej, magicznej Chatce Świętego Mikołaja. Pomagać Mikołajowi będą białe, ogromne anioły na szczudłach, które z pewnością dostrzegą z góry wszystkie maluchy czekające na prezenty J

Koncert Weroniki Wapniewskiej – 4.12.2021 r. (sobota)

Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko podarunki i uczta dla oczu, ale także coś dobrego dla duszy. Podczas wydarzenia o godzinie 18:30 zaśpiewa dla nas Weronika Wapniewska – niezwykle utalentowana nasielszczanka z anielskim głosem, który z pewnością zachwyci każdego.

Kolędowanie z chórem „LIRA” –  4.12.2021 r. (sobota)

Nie może zabraknąć także kolęd! Miłośników kolędowania zapraszamy do wyśpiewania najpiękniejszych pieśni Bożonarodzeniowych z naszym nasielskim chórem „Lira”, który wykona specjalnie dla Państwa cudowne kolędy świętując przy okazji 95-lecie swojego istnienia.

Foodtrucki – 4.12.2021 r. (sobota)

Uczta dla duszy, uczta dla ciała.. a co z ucztą dla podniebienia? Wszystkich lubiących dobrze zjeść ucieszy pojawienie się na naszym Jarmarku Foodtrucków! Są to specjalnie przygotowane, ogromne wozy z jedzeniem, które jeżdżą po całym kraju. Będzie to więc strefa dla łakomczuchów, moc pyszności, okazja do posmakowania dań, których zawsze chcieliśmy spróbować oraz swoich ulubionych smakołyków! Zapraszamy na smakowitą biesiadę na Jarmarku Bożonarodzeniowym, gdzie blask światełek, przenikający się zapach grzańca
i wyśmienitych przysmaków rozgrzeją ten zimowy, chłodny dzień. Będzie można tu miło spędzić czas i spotkać się ze znajomymi. Foodtrucki pierwszy raz odwiedzą Nasielsk!

Dodatkowo Burmistrz Nasielska wraz ze swoimi pracownikami serwować będzie bezpłatną, zimową herbatę dla każdego.

Kraina Śniegu – 4.12.2021 r. (sobota)

Prawdziwą atrakcją i radością dla dzieci będzie Kraina Śniegu z uwielbianymi przez nasze pociechy Olafem, Elsą i reniferami, których zaprosi do nas Pani Monika Duchnowska
i pracownicy Niepublicznego Przedszkola Sakolandia w Nasielsku J  To jedyna okazja, by zrobić sobie zdjęcia z bajkowymi bohaterami!

Centrum Wspomagania Rozwoju – 4.12.2021 r. (sobota)

Jarmark Bożonarodzeniowy to atrakcje dla wszystkich dzieci bez wyjątku. Na terenie Jarmarku pojawi się namiot Pani Ewy Zakrzewskiej z „FIZJO MED” Rehabilitacja i Integracja Sensoryczna. Będzie to prawdziwe centrum sensoryczne z zabawami sensoplastycznymi i sensorycznymi związanymi z tematyką świąteczną, a także z malowaniem buziek, warsztatami rękodzielniczymi, balonami oraz loterią! Dzieci będą mogły własnoręcznie wykonać bombki, aniołki czy choinki.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna – 4.12.2021 r. (sobota)

Nie zabraknie także przemiłych Pań Śnieżynek z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim Filia w Nasielsku pod kierunkiem Pani Bogusławy Słomy. W tym namiocie dzieci będą miały możliwość przygotowania listu do Świętego Mikołaja, ozdabiania pierniczków, koszulek, bombek czy gniotek, które będzie można zabrać ze sobą do domu! Będziemy rozwijać kreatywność i zdolności manualne, wzmacniać więzi rodzinne. Także rodzice otrzymają wiele cennych wskazówek na temat włączania dzieci w atmosferę świąt i tego jak z nimi rozmawiać. Dużą atrakcją będzie łańcuch świąteczny, który stworzymy wszyscy razem dołączając kolejne kółeczka łańcucha z wypisanymi przez siebie życzeniami dla innych. 

Karuzela świąteczna – 4.12.2021 r. (sobota)

Co uwielbiają wszystkie dzieci? Oczywiście karuzelę. Magiczna, piękna karuzela świąteczna niczym z bajek braci Grimm czekać będzie na najmłodszych i ich rodziców.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku – 4.12.2021 r. (sobota)

Wesoły, chętny do wspólnych zdjęć Mikołaj z workiem pełnym słodyczy i upominków przygotowanych przez Panią Monikę Nojbert będzie czekał na wszystkie dzieci w namiocie MOPS Nasielsk. Razem z Nim będzie można stworzyć wspaniałą kartkę świąteczną dla najbliższych! Dzieci wraz z rodzicami rozwiną swą kreatywność i wyobraźnię poprzez tworzenie własnoręcznych ozdób świątecznych oraz uwielbianych przez wszystkich skrzatów domowych – nie może ich zabraknąć w naszych domach!

Stoiska wystawiennicze – 4.12.2021 r. (sobota)

Bogata oferta świąteczna w namiotach, stoiskach oraz domkach „jarmarkowych” będzie dostępna dla Państwa przez cały czas trwania Jarmarku (4 i 5 grudnia)! Producenci, rękodzielnicy świec zapachowych, obrazów, unikatowej ceramiki, ciasteczek, ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych, wytworów z wosku, pluszaków i wielu, wielu innych! Każdy znajdzie coś pięknego lub dobrego dla siebie.

Zbiórka charytatywna – 4.12.2021 r. (sobota)

W święta działamy razem! Czas świąteczny skłania do integracji i czynienia dobra. Ta idea znajdzie swoje odzwierciedlenie również podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Nasielsku. Potwierdzeniem, że w święta warto, a nawet trzeba pomagać, będzie zbiórka pieniędzy zorganizowana przez Wydział Administracji i Nadzoru Urzędu Miejskiego w Nasielsku, by wesprzeć chłopca z terenu naszej gminy w walce o powrót do zdrowia.

Zakończenie I dnia Jarmarku – 4.12.2021 r. (sobota)

Po wysłuchaniu ostatniej, odśpiewanej przez Chór „Lira” kolędy rozejdziemy się we wspaniałej, rodzinnej atmosferze do swych domów.

Wszystkich z Państwa, którzy nie zdołali przybyć tego dnia na skwer Jana Pawła II lub chcieliby dłużej cieszyć się nasielskim Jarmarkiem zapraszamy także 5 grudnia w niedzielę! Nadal będą mogli Państwo skorzystać z oferty wystawców, a także rozsmakować się
w potrawach serwowanych z Foodtrucków, które będą czekać na naszych mieszkańców aż do godziny 20:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców! W ten wspaniały, cudowny, magiczny czas warto być razem! Świętujmy! Cieszmy się zbliżającym Bożym Narodzeniem! Świąteczne iluminacje, różnorodne smakołyki, oryginalne prezenty i magiczna atmosfera gwarantowana!

 Zapraszamy na stronę internetową, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje: www.jarmark.nasielsk.pl

 • czarne tło, na górze napis czerwonymi literami, poniżej...

« wstecz

Intranet

Intranet

Logowanie do intranetu:

Stopka

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji Przebudowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane zostało ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

STAROSTWO POWIATOWE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel. 22 765 32 00 fax. 22 765 32 01
sekretariat: tel. 22 765 32 90
email: sekretariat@nowodworski.pl

Dane do faktur:
Powiat Nowodworski
ul. Ignacego Paderewskiego 1B
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 531-16-88-975

Kliknij w tekst aby zobaczyć INNE KONTAKTY

Starostwo Powiatowe korzysta z platformy ePUAP i posiada następujące skrytki:

 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Uwaga!
Aby można było złożyć wniosek, konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP - konto jest bezpłatne.

Fotokod z danymi adresowymi i kontaktowymi

Od 1 czerwca 2020 r. Starostwo Powiatowe czynne jest:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00


Wydział Komunikacji i Transportu przyjmuje interesantów:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 12:00 oraz 13:00 - 15:00
 

 • Rejestracja pojazdów tel. 22 765 32 84
 • Leasing tel. 22 765 32 83
 • Prawa jazdy tel. 22 765 32 82
 • Licencje tel. 22 765 32 85

email: komunikacja@nowodworski.pl

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH

Administrator danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie STAROSTA NOWODWORSKI z siedzibą w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim, przy ul. Ignacego Paderewskiego 1B.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie: Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Ignacego Paderewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
 2. za pośrednictwem platformy ePUAP:
 • /124124/skrytka
 • /124124/skrytkaESP

Inspektor ochrony danych

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (IODO) jest Beata Duch - Kosiorek. Można się z nim kontaktować poprzez e-mail na adres: iodo@nowodworski.pl.

Do Inspektora Ochrony Danych należy kierować wyłącznie sprawy dotyczące przetwarzania Państwa danych przez UODO, w tym realizacji Państwa praw.

Cele i podstawy przetwarzania

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) oraz wykonywaniem przez administratora zadań realizowanych w interesie publicznym  lub sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (art. 6 ust. 1 lit. e). 

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą Minister Cyfryzacji w związku z zamieszczeniem formularza wniosku na platformie E-PUAP oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego w związku z korzystaniem z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD).

Okres przechowywania danych

Będziemy przechowywać Państwa dane osobowe do chwili realizacji zadania, do którego dane osobowe zostały zebrane a następnie, jeśli chodzi o materiały archiwalne, przez czas wynikający z przepisów ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. 2018 r. poz. 217 ze zm.).

Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 3. prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
 4. prawo do ograniczenia przetwarzania danych;
 5. prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych;
 6. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

 

Mapa powiatu nowodworskiego

[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego
[obiekt mapy] Mapa powiatu nowodworskiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.